09031236171

بلیط هواپیما داخلی

بلیط هواپیما داخلی با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

خرید آنلاین بلیط هواپیما داخلی

با میزبان بلیط به تمامی پروازهای داخلى دسترسی خواهید داشت. به راحتی می‌‎توانید پرواز مورد نظرتان را جستجو کنید و هزینه آن را با کارت‌های شتاب پرداخت کنید.

میزبان بلیط برای همه‌ی شهرهای ایران که فرودگاه دارند امکان خرید بلیط را فراهم آورده است و برای خرید بلیط ارزان تنها لازمست که مبدأ و مقصد موردنظرتان را داخل قسمت جستجو وارد کنید تا به ترتیب از قیمت ارزان به بالاترین قیمت پروازها را مشاهده کنید.

سؤالات متداول در رابطه با بلیط هواپیما داخلی

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما داخلی بستگی به مقصد مورد نظرتان و زمان سفرتان دارد. اگر مقصدتان از مسیرهای پر رفت و آمد نظیر بلیط هواپیما تهران مشهد باشد باید حداقل 3 تا 4 هفته زودتر اقدام کنید.

ولی اگر مسیرهای کم رفت و آمد نظیر بلیط هواپیما اصفهان زاهدان باشد هر چقدر نزدیک به زمان پرواز باشد ارزان تر است.

همچنین بستگی به زمان پرواز دارد برای نمونه می‌توان به بلیط هواپیما تهران کیش اشاره کرد که در زمستان به دلیل رفت و آمد زیاد باید، سه تا 4 هفته زودتر اقدام کنید. ولی در تابستان رفت و آمد کمتری هست و هر چه به زمان پرواز نزدیکتر باشد قیمت ارزان‌تر است.

در پروازهای داخلی مقدار بار مجاز 20 کیلوگرم است و بیش از این مقدار بار باید هزینه اضافه بار پرداخت کنید. البته با انتخاب کلاس‌های بیزنس و فرست کلاس امکان حمل بار بیشتری دارد.

هزینه بلیط در پروازهای داخلی برای کودکان زیر 2 سال برابر با 10 درصد قیمت بلیط هواپیما برای بزرگسال است. همچنین برای کودکان 2 تا 12 سال برابر با 75 درصد از قیمت بلیط هواپیما برای بزرگسال می‌باشد.

در میزبان بلیط، امکان استرداد وجه در صورت کنسل کردن بلیط وجود دارد. در پروازهای داخلی با توجه به ایرلاینی که از آن بلیط را رزرو کرده‌اید مبلغی بین 20 تا 80 درصد از قیمت بلیط هواپیما به عنوان جریمه استرداد کسر می‌گردد. هر چه زمان کنسلی بلیط به زمان پرواز نزدیک‌تر باشد، درصد کمتری از قیمت بلیط هواپیما برگردانده می‌شود.

امکان تغییر نام بعد از خرید بلیط هواپیما داخلی به هیچ وجه امکان پذیر نمی‌باشد و تنها در بلیط هواپیما چارتری در صورت پذیرش چارتر کننده ممکن است.

هنگام خرید بلیط هواپیما داخلی امکان انتخاب صندلی وجود ندارد و به صورت خودکار صندلی برای شما انتخاب می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما داخلی سیستمی، ثابت و قابل استرداد می‌باشد و قیمت بلیط هواپیما برای کودکان پایین‌تر از بزرگسال است. ولی در بلیط هواپیما داخلی چارتری، قیمت بلیط هواپیما به چارتر کننده بستگی دارد و امکان استرداد وجه در صورت کنسلی وجود ندارد. همچنین نرخ کودک و بزرگسال یکسان می‌باشد.