بلیط هواپیما داخلی

بلیط هواپیما داخلی با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما با ارزان‌ترین قیمت اینجا کلیک کنید

خرید آنلاین بلیط هواپیما داخلی

بلیط هواپیما تهران

بلیط هواپیما کیش

بلیط هواپیما مشهد

بلیط هواپیما اصفهان

بلیط هواپیما تبریز

بلیط هواپیما شیراز

بلیط هواپیما بندرعباس

بلیط هواپیما اهواز

بلیط هواپیما کرمان

بلیط هواپیما قشم

بلیط هواپیما اردبیل

بلیط هواپیما بوشهر

بلیط هواپیما ساری

بلیط هواپیما یزد

بلیط هواپیما کرمانشاه

بلیط هواپیما رشت

بلیط هواپیما زاهدان

بلیط هواپیما آبادان

بلیط هواپیما گرگان

بلیط هواپیما همدان

بلیط هواپیما رامسر

بلیط هواپیما ایلام

بلیط هواپیما جیرفت

بلیط هواپیما بیرجند

بلیط هواپیما ارومیه

بلیط هواپیما چابهار

بلیط هواپیما مراغه

سؤالات متداول در رابطه با بلیط هواپیما داخلی

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما داخلی بستگی به مقصد مورد نظرتان و زمان سفرتان دارد. اگر مقصدتان از مسیرهای پر رفت و آمد نظیر بلیط هواپیما تهران مشهد باشد باید حداقل 3 تا 4 هفته زودتر اقدام کنید. 

ولی اگر مسیرهای کم رفت و آمد نظیر بلیط هواپیما اصفهان زاهدان باشد هر چقدر نزدیک به زمان پرواز باشد ارزان تر است.

همچنین بستگی به زمان پرواز دارد برای نمونه می‌توان به بلیط هواپیما تهران کیش اشاره کرد که در زمستان به دلیل رفت و آمد زیاد باید، سه تا 4 هفته زودتر اقدام کنید. ولی در تابستان رفت و آمد کمتری هست و هر چه به زمان پرواز نزدیکتر باشد قیمت ارزان‌تر است.

در پروازهای داخلی مقدار بار مجاز 20 کیلوگرم است و بیش از این مقدار بار باید هزینه اضافه بار پرداخت کنید. البته با انتخاب کلاس‌های بیزنس و فرست کلاس امکان حمل بار بیشتری دارد.

هزینه بلیط در پروازهای داخلی برای کودکان زیر 2 سال برابر با 10 درصد قیمت بلیط هواپیما برای بزرگسال است. همچنین برای کودکان 2 تا 12 سال برابر با 75 درصد از قیمت بلیط هواپیما برای بزرگسال می‌باشد.

در میزبان بلیط، امکان استرداد وجه در صورت کنسل کردن بلیط وجود دارد. در پروازهای داخلی با توجه به ایرلاینی که از آن بلیط را رزرو کرده‌اید مبلغی بین 20 تا 80 درصد از قیمت بلیط هواپیما به عنوان جریمه استرداد کسر می‌گردد. هر چه زمان کنسلی بلیط به زمان پرواز نزدیک‌تر باشد، درصد کمتری از قیمت بلیط هواپیما برگردانده می‌شود.

امکان تغییر نام بعد از خرید بلیط هواپیما داخلی به هیچ وجه امکان پذیر نمی‌باشد و تنها در بلیط هواپیما چارتری در صورت پذیرش چارتر کننده ممکن است.

هنگام خرید بلیط هواپیما داخلی امکان انتخاب صندلی وجود ندارد و به صورت خودکار صندلی برای شما انتخاب می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما داخلی سیستمی، ثابت و قابل استرداد می‌باشد و قیمت بلیط هواپیما برای کودکان پایین‌تر از بزرگسال است. ولی در بلیط هواپیما داخلی چارتری، قیمت بلیط هواپیما به چارتر کننده بستگی دارد و امکان استرداد وجه در صورت کنسلی وجود ندارد. همچنین نرخ کودک و بزرگسال یکسان می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *