بلیط هواپیما کیش

بلیط هواپیما کیش با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما کیش با ارزان‌ترین قیمت اینجا کلیک کنید

خرید آنلاین بلیط هواپیما کیش

بلیط هواپیما تهران به کیش

بلیط هواپیما اصفهان به کیش

بلیط هواپیما مشهد به کیش

بلیط هواپیما شیراز به کیش

بلیط هواپیما اهواز به کیش

بلیط هواپیما تبریز به کیش

بلیط هواپیما کرمان به کیش

بلیط هواپیما ایلام به کیش

میزبان بلیط به صورت تخصصی در رابطه با بلیط هواپیما کیش فعالیت دارد. برای خرید بلیط هواپیما ارزان کیش کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ و مقصدتان را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما کیش از شهرهای پر رفت و آمد نظیر تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، بندرعباس و تبریز بهتر است که حداقل 3 هفته قبل از حرکت رزرو کنید تا قیمتی کمتر از میانگین دریافت کنید. اما برای شهرهای کم رفت و آمد نظیر جیرفت، ماکو، سبزوار، طبس، خوی و مراغه به راحتی می‌توانید بلیط هواپیما لحظه آخری کیش با قیمت مناسب تهیه کنید.

قیمت بلیط هواپیما کیش در ماه بهمن و فروردین گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه مرداد ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما کیش است.

-علاوه بر بلیط هواپیما کیش در میزبان بلیط می‌توانید هتل‌های کیش و تورهای کیش تهیه کنید. تمامی هتل‌های کیش در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و حتی تورهای ترکیبی ارائه می‌شود.

رزرو بلیط هواپیما کیش

-به دنبال بلیط هواپیما ارزان کیش هستید؟ به راحتی می‌توانید ارزان‌ترین بلیط کیش را از شهرهای مختلف در اینجا پیدا کنید. تنها لازمست که در قسمت جستجو، مبدأ مورد نظرتان را وارد کرده و در مقصد کیش را انتخاب کنید. پس از انتخاب تاریخ، کلیه‌ی پروازهای تاریخ مدنظرتان را می‌توانید مشاهده کنید که به ترتیب قیمت از ارزان به حداکثر قیمت قابل مشاهده هستند.

فرودگاه بین‌المللی کیش در سال 1347 در مرکز جزیره بنا شده است. این فرودگاه دسترسی آسان به هتل‌ها، مراکز تفریحی، اماکن دیدنی و گردشگری با تاکسی‌های فرودگاه دارد.

فرودگاه بین‌المللی کیش دارای دو باند پرواز و پنج ترمینال می‌باشد که 10 پرواز داخلی و دو پرواز خارجی توسط ۱۳ ایرلاین به‌طور روزانه در این فرودگاه پرواز دارند. ترمینال‌های داخلی فرودگاه کیش 9500 متر مربع مساحت دارند و مساحت ترمینال‌های خارجی نیز 4000 متر مربع است.

فرودگاه کیش دارای سه پارکینگ می‌باشد که پارکینگ شماره 1 دارای مساحتی با 5 هزار متر مربع است و ظرفیت پارکینگ آن 134 خودرو می‌باشد. پارکینگ شماره 2 دارای مساحتی با 6 هزار متر مربع است و ظرفیت پارکینگ 250 خودرو می‌باشد. همچنین پارکینگ شماره سه دارای مساحتی با سه هزار متر مربع است و ظرفیت پارکینگ 100 خودرو می‌باشد.

فرودگاه کیش از امکانات فروشگاه، رستوران، پارکینگ، خدمات بانکی و صرافی، خدمات پستی، خدمات حمل و بسته بندی بار و اورژانس پزشکی برخوردار است. همچنین فرودگاه‌ از خدماتی نظیر اینترنت پر سرعت، اشیا گمشده، خدمات CIP(تشریفات ویژه)، خدمات برگزاری جلسات، خدمات ویژه پاویون، خدمات لیموزین و امانت بار بهره‌مند می‌باشد.

سوالات متداول برای بلیط هواپیما کیش

در کیش تنها فرودگاه بین‌المللی کیش وجود دارد که دارای دو باند با 45 متر پهنا و 3650 متر طول می‌باشد. این فرودگاه دارای مساحتی در حدود 9 کیلومتر مربع می‌باشد و در ارتفاع 31 متری از سطح دریا قرار دارد.

هواپیمایی کیش ایر، هواپیمایی قشم ایر، هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی کاسپین، هواپیمایی آتا، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی تابان، هواپیمایی اترک، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی معراج، هواپیمایی کارون، هواپیمایی زاگرس و هواپیمایی عراق به کیش پرواز مستقیم دارند.

از فرودگاه بین‌المللی کیش به مقاصد شهرهای تهران، شیراز، مشهد، اصفهان، بندرعباس، کرمان، اهواز، تبریز، یزد، همدان، بوشهر، رشت، کرمانشاه، ساری، کاشان، گرگان، جم، عسلویه، ارومیه و سنندج پروازهای داخلی می‌باشد و مقاصد دبی و مسقط پروازهای خارجی این فرودگاه است.

با توجه به گرمای تابستان کیش در ماه‌های تیر و مرداد مسافران کمتری به کیش می‌روند به همین دلیل قیمت بلیط در این دو ماه ارزان‌تر از ماه‌‌های دیگر است.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما کیش دو هفته قبل از پرواز می‌باشد زیرا کیش از مقاصد پر رفت و آمد پروازهای داخلی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *