09031236171

بلیط هواپیما کیش

بلیط هواپیما کیش با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

خرید آنلاین بلیط هواپیما کیش

رزرو بلیط هواپیما کیش

-به دنبال بلیط هواپیما ارزان به کیش هستید؟ به راحتی می‌توانید ارزان‌ترین بلیط کیش را از شهرهای مختلف در اینجا پیدا کنید. تنها لازمست که در قسمت جستجو، مبدأ مورد نظرتان را وارد کرده و در مقصد کیش را انتخاب کنید. پس از انتخاب تاریخ، کلیه‌ی پروازهای تاریخ مدنظرتان را می‌توانید مشاهده کنید که به ترتیب قیمت از ارزان به حداکثر قیمت قابل مشاهده هستند.

-فرودگاه بین‌المللی کیش در سال 1347 در مرکز جزیره بنا شده است. این فرودگاه دسترسی آسان به هتل‌ها، مراکز تفریحی، اماکن دیدنی و گردشگری با تاکسی‌های فرودگاه دارد.

-فرودگاه بین‌المللی کیش دارای دو باند پرواز و پنج ترمینال می‌باشد که 10 پرواز داخلی و دو پرواز خارجی توسط ۱۳ ایرلاین به‌طور روزانه در این فرودگاه پرواز دارند. ترمینال‌های داخلی فرودگاه کیش 9500 متر مربع مساحت دارند و مساحت ترمینال‌های خارجی نیز 4000 متر مربع است.

-فرودگاه کیش دارای سه پارکینگ می‌باشد که پارکینگ شماره 1 دارای مساحتی با 5 هزار متر مربع است و ظرفیت پارکینگ آن 134 خودرو می‌باشد. پارکینگ شماره 2 دارای مساحتی با 6 هزار متر مربع است و ظرفیت پارکینگ 250 خودرو می‌باشد. همچنین پارکینگ شماره سه دارای مساحتی با سه هزار متر مربع است و ظرفیت پارکینگ 100 خودرو می‌باشد.

-فرودگاه کیش از امکانات فروشگاه، رستوران، پارکینگ، خدمات بانکی و صرافی، خدمات پستی، خدمات حمل و بسته بندی بار و اورژانس پزشکی برخوردار است. همچنین فرودگاه‌ از خدماتی نظیر اینترنت پر سرعت، اشیا گمشده، خدمات CIP(تشریفات ویژه)، خدمات برگزاری جلسات، خدمات ویژه پاویون، خدمات لیموزین و امانت بار بهره‌مند می‌باشد.

سوالات متداول برای بلیط هواپیما کیش

در کیش تنها فرودگاه بین‌المللی کیش وجود دارد که دارای دو باند با 45 متر پهنا و 3650 متر طول می‌باشد. این فرودگاه دارای مساحتی در حدود 9 کیلومتر مربع می‌باشد و در ارتفاع 31 متری از سطح دریا قرار دارد.

هواپیمایی کیش ایر، هواپیمایی قشم ایر، هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی کاسپین، هواپیمایی آتا، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی تابان، هواپیمایی اترک، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی معراج، هواپیمایی کارون، هواپیمایی زاگرس و هواپیمایی عراق به کیش پرواز مستقیم دارند.

از فرودگاه بین‌المللی کیش به مقاصد شهرهای تهران، شیراز، مشهد، اصفهان، بندرعباس، کرمان، اهواز، تبریز، یزد، همدان، بوشهر، رشت، کرمانشاه، ساری، کاشان، گرگان، جم، عسلویه، ارومیه و سنندج پروازهای داخلی می‌باشد و مقاصد دبی و مسقط پروازهای خارجی این فرودگاه است.

با توجه به گرمای تابستان کیش در ماه‌های تیر و مرداد مسافران کمتری به کیش می‌روند به همین دلیل قیمت بلیط در این دو ماه ارزان‌تر از ماه‌‌های دیگر است.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما کیش دو هفته قبل از پرواز می‌باشد زیرا کیش از مقاصد پر رفت و آمد پروازهای داخلی است.