[citynet]

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به تهران سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به تهران را دارید، پروازهای آنکارا به تهران در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه‌ریزی سفر از آنکارا به تهران را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه آنکارا به تهران را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر آنکارا به تهران دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه آنکارا به تهران را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های تهران را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما آنکارا تهران

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما آنکارا به تهران هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان آنکارا به تهران کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ آنکارا و مقصد تهران را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما آنکارا به تهران بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. به خصوص در ماه‌های شهریور و مهر که بیشترین حجم مسافر برای تهران می‌باشد.

قیمت بلیط هواپیما آنکارا به تهران در ماه‌های فروردین، تیر، مرداد و شهریور گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه بهمن ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما تهران است. همچنین در تعطیلات چند روزه نظیر ایام نوروز به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما تهران تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما آنکارا به تهران را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.


بلیط هواپیما تهران به آنکارا


رزرو آنلاین هتل های تهران

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما تهران آنکارا

بلیط هواپیما آنکارا (ANK) به تهران (THR) چه زمانی ارزان‌تر است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای آنکارا به تهران را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را در سه هفته قبل از پرواز بیابید.

قیمت بلیط هواپیما آنکارا به تهران چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما آنکارا به تهران به زمان پرواز بستگی دارد. به طور میانگین حداقل قیمت پرواز 3 میلیون و 144 هزار تومان و حداکثر قیمت پرواز 55 میلیون و 720 هزار تومان است.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز آنکارا به تهران چقدر می‌باشد؟

فاصله هوایی آنکارا تا تهران 1679 کیلومتر می‌باشد و مدت زمان پرواز آنکارا به تهران حدود 2 ساعت و 20 دقیقه می‌باشد.

پرواز آنکارا به تهران از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز آنکارا به تهران از فرودگاه بین‌المللی آسین بوغا آنکارا به فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تهران صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از آنکارا به تهران پرواز دارند؟

هواپیمایی قشم ایر، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی کرندون، هواپیمایی آسترین، هواپیمایی آنادولوجت، هواپیمایی تیلویند، هواپیمایی پگاسوس، هواپیمایی لوفتهانزا، هواپیمایی سان اکسپرس و هواپیمایی فری برد از آنکارا به تهران پرواز دارند.

چند پرواز در هفته از آنکارا به تهران وجود دارد؟

به طور میانگین 45 پرواز در هفته از آنکارا به تهران انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از آنکارا به تهران پرواز هست؟

در تمامی روزهای هفته، بلیط هواپیما آنکارا به تهران موجود هست.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری آنکارا به تهران خریداری کرد؟

با توجه به اینکه تهران از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری تهران بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری آنکارا به تهران بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.