[citynet]

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به ساری سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به ساری را دارید، پروازهای اهواز به ساری در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه ریزی سفر از اهواز به ساری را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه اهواز به ساری را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر اهواز به ساری دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه اهواز به ساری را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های ساری را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما اهواز ساری

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما اهواز به ساری هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان اهواز به ساری کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ اهواز و مقصد ساری را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما اهواز به ساری بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. در اکثر روزهای سال، مسافران زیادی برای ساری وجود دارد.

قیمت بلیط هواپیما اهواز به ساری در ماه‌های فروردین و شهریور گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در دی و بهمن ارزان‌ترین زمان برای خرید بلیط هواپیما است. همچنین در ایام تعطیلات نوروز و عید سعید فطر به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما ساری تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما اهواز به ساری را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما اهواز به ساری

بلیط هواپیما اهواز (AWZ) به ساری (SRY) چه زمانی ارزان ترین است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای اهواز به ساری را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو شما تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های همه ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را سه هفته قبل از پرواز رزرو کنید.

هزینه پرواز از اهواز به ساری چقدر است؟

طبق داده‌‌های میزبان بلیط، قیمت بلیط هواپیما اهواز به ساری به صورت سیستمی با قیمت یک میلیون و 24 هزار تومان ارائه می‌شود.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز اهواز به ساری چقدر است؟

فاصله هوایی اهواز تا ساری 1089 کیلومتر می‌باشد و حدود 1 ساعت و 15 دقیقه میانگین زمان پرواز از اهواز به ساری است.

پرواز اهواز به ساری از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز اهواز به ساری از فرودگاه شهید سپهبد قاسم سلیمانی اهواز به فرودگاه بین‌المللی دشت ناز ساری صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از اهواز به ساری پرواز دارند؟

هواپیمایی آسمان و هواپیمایی کارون از اهواز به ساری پرواز دارند.

چند پرواز در هفته از اهواز به ساری وجود دارد؟

به طور میانگین 4 پرواز در هفته از اهواز به ساری انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از اهواز به ساری پرواز هست؟

روزهای یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه، بلیط هواپیما اهواز به ساری توسط ایرلاین‌‌های مختلف وجود دارد.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری اهواز به ساری خریداری کرد؟

با توجه به اینکه ساری از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری اهواز به ساری بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.