[citynet]

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به تهران سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به تهران را دارید، پروازهای بغداد به تهران در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه‌ریزی سفر از بغداد به تهران را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه بغداد به تهران را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر بغداد به تهران دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه بغداد به تهران را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های تهران را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما بغداد تهران

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما بغداد به تهران هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان بغداد به تهران کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ بغداد و مقصد تهران را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما بغداد به تهران بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. به خصوص در ماه‌های شهریور و مهر که بیشترین حجم مسافر برای تهران می‌باشد.

قیمت بلیط هواپیما بغداد به تهران در ماه‌های فروردین، تیر، مرداد و شهریور گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه بهمن ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما تهران است. همچنین در تعطیلات چند روزه نظیر ایام نوروز به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما تهران تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما بغداد به تهران را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.


بلیط هواپیما تهران به بغداد


رزرو آنلاین هتل های تهران

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما بغداد تهران

بلیط هواپیما بغداد (BGW) به تهران (THR) چه زمانی ارزان‌تر است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای بغداد به تهران را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را در سه هفته قبل از پرواز بیابید.

قیمت بلیط هواپیما بغداد به تهران چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما بغداد به تهران به زمان پرواز بستگی دارد. به طور میانگین حداقل قیمت پرواز یک میلیون و 25 هزار تومان و حداکثر قیمت پرواز 52 میلیون و 406 هزار تومان است.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز بغداد به تهران چقدر می‌باشد؟

فاصله هوایی بغداد تا تهران 693 کیلومتر می‌باشد و مدت زمان پرواز بغداد به تهران حدود 50 دقیقه می‌باشد.

پرواز بغداد به تهران از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز بغداد به تهران از فرودگاه بین‌المللی بغداد به فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تهران صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از بغداد به تهران پرواز دارند؟

هواپیمایی ماهان، هواپیمایی فلای دبی، هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی امارات، هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی کویت ایرویز و هواپیمایی اجیپت ایر از بغداد به تهران پرواز دارند.

چند پرواز در هفته از بغداد به تهران وجود دارد؟

به طور میانگین 38 پرواز در هفته از بغداد به تهران انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از بغداد به تهران پرواز هست؟

در تمامی روزهای هفته، بلیط هواپیما بغداد به تهران موجود هست.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری بغداد به تهران خریداری کرد؟

با توجه به اینکه تهران از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری تهران بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری بغداد به تهران بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.