خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل

با بهترین و ارزان‌ترین قیمت

کلیک کنید

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به تهران سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به تهران را دارید، پروازهای ایروان به تهران در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه‌ریزی سفر از ایروان به تهران را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه ایروان به تهران را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر ایروان به تهران دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه ایروان به تهران را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های تهران را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

نکات مهم برای خرید بلیط هواپیما ایروان تهران

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما ایروان به تهران هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان ایروان به تهران کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ ایروان و مقصد تهران را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما ایروان به تهران بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. به خصوص در ماه‌های شهریور و مهر که بیشترین حجم مسافر برای تهران می‌باشد.

قیمت بلیط هواپیما ایروان به تهران در ماه‌های فروردین، تیر، مرداد و شهریور گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه بهمن ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما تهران است. همچنین در تعطیلات چند روزه نظیر ایام نوروز به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما تهران تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما ایروان به تهران را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما ایروان به تهران

بلیط هواپیما ایروان (EVN) به تهران (THR) چه زمانی ارزان‌تر است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای ایروان به تهران را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را در سه هفته قبل از پرواز بیابید.

قیمت بلیط هواپیما ایروان به تهران چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما ایروان به تهران به زمان پرواز بستگی دارد. به طور میانگین حداقل قیمت پرواز ایروان به تهران 730 هزار تومان و حداکثر قیمت پرواز ایروان به تهران 94 میلیون و 516 هزار تومان است.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز ایروان به تهران چقدر می‌باشد؟

فاصله هوایی ایروان تا تهران 1043 کیلومتر می‌باشد و مدت زمان پرواز ایروان به تهران حدود 1 ساعت و 5 دقیقه می‌باشد.

پرواز ایروان به تهران از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز ایروان به تهران از فرودگاه بین‌المللی زوارتنوتس ایروان به فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تهران صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از ایروان به تهران پرواز دارند؟

هواپیمایی قشم ایر، هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی ایران ایرتور، هواپیمایی امارات، هواپیمایی فلای دبی، هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی آسترین ایرلاینز، هواپیمایی پگاسوس، هواپیما آرمنیا ایرویز، هواپیمایی لوفتهانزا، هواپیمایی ایر عربیا و هواپیمایی میدل ایست ایرلاینز از ایروان به تهران پرواز دارند.

چند پرواز در هفته از ایروان به تهران وجود دارد؟

به طور میانگین 45 پرواز در هفته از ایروان به تهران انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از ایروان به تهران پرواز هست؟

در تمامی روزهای هفته، بلیط هواپیما ایروان به تهران موجود هست.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری ایروان به تهران خریداری کرد؟

با توجه به اینکه تهران از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری تهران بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری ایروان به تهران بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.