09031236171

بلیط هواپیما بندرعباس استانبول

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به استانبول سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به استانبول را دارید، پروازهای بندرعباس به استانبول در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه‌ریزی سفر از بندرعباس به استانبول را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه بندرعباس به استانبول را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر بندرعباس به استانبول دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه بندرعباس به استانبول را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های استانبول را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

نکات مهم برای خرید بلیط هواپیما بندرعباس استانبول

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما بندرعباس استانبول هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان بندرعباس استانبول کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ بندرعباس و مقصد استانبول را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما بندرعباس استانبول بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. به خصوص در ماه‌های فروردین و شهریور که بیشترین حجم مسافر برای استانبول می‌باشد.

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس استانبول در ماه‌های فروردین، تیر، مرداد و شهریور گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه بهمن ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما استانبول است. همچنین در تعطیلات چند روزه نظیر ایام نوروز به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما استانبول تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما بندرعباس استانبول را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما بندرعباس استانبول

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای بندرعباس به استانبول را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه بیابید.

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس به استانبول به زمان پرواز بستگی دارد. به طور میانگین حداقل قیمت پرواز بندرعباس به استانبول 10 میلیون و 500 هزار تومان و حداکثر قیمت پرواز بندرعباس به استانبول 80 میلیون و 850 هزار تومان است.

فاصله هوایی بندرعباس تا استانبول 2924 کیلومتر می‌باشد و مدت زمان پرواز بندرعباس به استانبول حدود 4 ساعت و 10 دقیقه می‌باشد.

پرواز بندرعباس به استانبول از فرودگاه بین‌المللی بندرعباس به فرودگاه بین‌المللی صبیحا گوکچن یا فرودگاه بین‌المللی استانبول صورت می‌گیرد. البته پروازهای هواپیمایی فلای دبی و امارات به صورت غیرمستقیم می‌باشد و از فرودگاه بین‌المللی بندرعباس به فرودگاه بین‌المللی دبی پرواز می‌کند و از آنجا به فرودگاه بین‌المللی استانبول می‌رود.

هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی فلای دبی و هواپیمایی امارات از بندرعباس به تهران پرواز دارند. 

به طور میانگین 5 پرواز در هفته از بندرعباس به استانبول انجام می‌شود.

روزهای یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه، بلیط هواپیما بندرعباس به استانبول توسط ایرلاین‌های مختلف وجود دارد.

با توجه به اینکه استانبول از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری بدست آورد. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.