09031236171

بلیط هواپیما مشهد ارومیه

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به ارومیه سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به ارومیه را دارید، پروازهای مشهد به ارومیه در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه ریزی سفر از مشهد به ارومیه را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه مشهد به ارومیه را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر مشهد به ارومیه دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه مشهد به ارومیه را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های ارومیه را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما مشهد ارومیه

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما مشهد به ارومیه هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان مشهد به ارومیه کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ مشهد و مقصد ارومیه را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد به ارومیه بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. در اکثر روزهای سال، مسافران زیادی برای ارومیه وجود دارد.

قیمت بلیط هواپیما مشهد به ارومیه در ماه‌های مرداد و شهریور گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در دی و بهمن ارزان‌ترین زمان برای خرید بلیط هواپیما است. همچنین در اوایل ماه فروردین و شهریور به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما ارومیه تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما مشهد به ارومیه را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما مشهد به ارومیه

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای مشهد به ارومیه را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو شما تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های همه ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را سه هفته قبل از پرواز رزرو کنید.

طبق داده‌‌های میزبان بلیط، کمترین قیمت بلیط هواپیما مشهد به ارومیه 533 هزار تومان می‌باشد و بالاترین قیمت بلیط هواپیما مشهد به ارومیه 1 میلیون و 346 هزار تومان است.

فاصله هوایی مشهد تا ارومیه 1647 کیلومتر می‌باشد و حدود 2 ساعت و 20 دقیقه میانگین زمان پرواز از مشهد به ارومیه است.

پرواز مشهد به ارومیه از فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد به فرودگاه شهید باکری ارومیه صورت می‌گیرد.

هواپیمایی ساها، هواپیمایی تابان و هواپیمایی آتا از مشهد به ارومیه پرواز دارند.

به طور میانگین 5 پرواز در هفته از مشهد به ارومیه انجام می‌شود.

روزهای شنبه، یکشنبه، چهارشنبه و پنجشنبه، بلیط هواپیما مشهد به ارومیه توسط ایرلاین‌های مختلف وجود دارد.

با توجه به اینکه ارومیه از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری مشهد به ارومیه بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.