09031236171

بلیط هواپیما ارومیه استانبول

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به استانبول سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به استانبول را دارید، پروازهای ارومیه به استانبول در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه‌ریزی سفر از ارومیه به استانبول را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه ارومیه به استانبول را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر ارومیه به استانبول دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه ارومیه به استانبول را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های استانبول را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

نکات مهم برای خرید بلیط هواپیما ارومیه استانبول

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما ارومیه استانبول هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان ارومیه استانبول کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ ارومیه و مقصد استانبول را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما ارومیه استانبول بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. به خصوص در ماه‌های فروردین و شهریور که بیشترین حجم مسافر برای استانبول می‌باشد.

قیمت بلیط هواپیما ارومیه استانبول در ماه‌های فروردین، تیر، مرداد و شهریور گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه بهمن ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما استانبول است. همچنین در تعطیلات چند روزه نظیر ایام نوروز به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما استانبول تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما ارومیه استانبول را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما ارومیه استانبول

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای ارومیه به استانبول را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه بیابید.

بلیط هواپیما ارومیه به استانبول توسط هواپیمایی آنادولوجت اجرا می‌شود و به صورت تک قیمتی 2 میلیون و 890 هزار تومان است.

فاصله هوایی ارومیه تا استانبول 1463 کیلومتر می‌باشد و مدت زمان پرواز ارومیه به استانبول حدود 2 ساعت و 30 دقیقه می‌باشد.

پرواز ارومیه به استانبول از فرودگاه بین‌المللی شهید باکری ارومیه به فرودگاه بین‌المللی صبیحا گوکچن صورت می‌گیرد.

هواپیمایی آنادولوجت تنها ایرلاینی است که پروازهای ارومیه به استانبول را پوشش می‌دهد.

به طور میانگین 2 پرواز در هفته از ارومیه به استانبول انجام می‌شود.

تنها در روزهای دوشنبه و پنجشنبه پرواز ارومیه به استانبول موجود است.

برای اطلاع از پروازهای لحظه آخری ارومیه استانبول می‌توانید با پشتیبانان میزبان بلیط تماس بگیرید تا اطلاعات کامل را دریافت کنید.