09031236171

بلیط هواپیما شیراز ایروان

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به ایروان سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به ایروان را دارید، پروازهای شیراز به ایروان در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه‌ریزی سفر از شیراز به ایروان را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه شیراز به ایروان را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر شیراز به ایروان دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه شیراز به ایروان را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های ایروان را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما شیراز ایروان

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما شیراز به ایروان هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان شیراز به ایروان کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ شیراز و مقصد ایروان را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما شیراز به ایروان بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. به خصوص در ماه‌های دی و بهمن که بیشترین حجم مسافر برای ایروان می‌باشد.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به ایروان در ماه‌های فروردین، شهریور، آذر، دی و بهمن گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه مرداد ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما ایروان است. همچنین در تعطیلات چند روزه نظیر ایام نوروز به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما ایروان تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما شیراز به ایروان را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما شیراز ایروان

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای شیراز به ایروان را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را در سه هفته قبل از پرواز پیدا کنید.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به ایروان به زمان پرواز بستگی دارد. به طور میانگین حداقل قیمت پرواز شیراز به ایروان 8 میلیون و 105 هزار تومان و حداکثر قیمت پرواز شیراز به ایروان 55 میلیون و 732 هزار تومان است.

فاصله هوایی شیراز تا ایروان 1816 کیلومتر می‌باشد و مدت زمان پرواز شیراز به ایروان حدود 2 ساعت و 55 دقیقه می‌باشد.

پرواز شیراز به ایروان از فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی دستغیب شیراز به فرودگاه بین‌المللی زوارتنوتس ایروان صورت می‌گیرد.

هواپیمایی فلای دبی، هواپیمایی قطر ایرویز و هواپیمایی ایر عربیا از شیراز به ایروان پرواز دارند.

به طور میانگین 6 پرواز در هفته از شیراز به ایروان انجام می‌شود.

جز روزهای دوشنبه، تمامی روزهای هفته بلیط هواپیما شیراز به ایروان توسط ایرلاین‌های مختلف وجود دارد.

با توجه به اینکه ایروان از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری شیراز به ایروان بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.