09031236171

بلیط هواپیما تهران آنتالیا

هر سال هزاران گردشگر برای تفریح به آنتالیا سفر می‌کنند. اگر قصد سفر به آنتالیا را دارید، پروازهای تهران به آنتالیا در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه‌ریزی سفر از تهران به آنتالیا را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه تهران به آنتالیا را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر تهران به آنتالیا دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه تهران به آنتالیا را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های آنتالیا را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

نکات مهم برای خرید بلیط هواپیما تهران آنتالیا

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما تهران آنتالیا هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان تهران آنتالیا کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ تهران و مقصد آنتالیا را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما تهران آنتالیا بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. به خصوص در ماه‌های فروردین و شهریور که بیشترین حجم مسافر برای آنتالیا می‌باشد.

قیمت بلیط هواپیما تهران آنتالیا در ماه‌های فروردین، تیر، مرداد و شهریور گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه بهمن ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما آنتالیا است. همچنین در تعطیلات چند روزه نظیر ایام نوروز به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما آنتالیا تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما تهران آنتالیا را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما تهران آنتالیا

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای تهران به آنتالیا را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه بیابید.

قیمت بلیط هواپیما تهران به آنتالیا به زمان پرواز بستگی دارد. به طور میانگین حداقل قیمت پرواز تهران به آنتالیا 750 هزار تومان و حداکثر قیمت پرواز تهران به آنتالیا 47 میلیون و 400 هزار تومان است.

فاصله هوایی تهران تا آنتالیا 2401 کیلومتر می‌باشد و مدت زمان پرواز تهران به آنتالیا حدود 2 ساعت و 45 دقیقه می‌باشد.

پرواز تهران به آنتالیا از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) به فرودگاه بین‌المللی آنتالیا صورت می‌گیرد.

هواپیمایی قشم ایر، هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی کرندون، هواپیمایی آنادولوجت، هواپیمایی تیلویند، هواپیمایی پگاسوس، هواپیمایی لوفتهانزا، هواپیمایی سان اکسپرس و هواپیمایی فیوچرا اینترنشنال از تهران به آنتالیا پرواز دارند.

به طور میانگین 24 پرواز در هفته از تهران به آنتالیا انجام می‌شود.

تمامی روزهای هفته، بلیط هواپیما تهران به آنتالیا توسط ایرلاین‌های مختلف وجود دارد.

با توجه به اینکه آنتالیا از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری تهران آنتالیا بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.