09031236171

بلیط هواپیما تهران یزد

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به یزد سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به یزد را دارید، پروازهای تهران به یزد در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه ریزی سفر از تهران به یزد را بسیار آسان و راحت کرده است و فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه تهران به یزد را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر تهران به یزد دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه تهران به یزد را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های یزد را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران یزد

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما تهران به یزد هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان تهران به یزد کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ تهران و مقصد یزد را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به یزد بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. در اکثر روزهای سال، مسافران زیادی قصد سفر به یزد را دارند.

قیمت بلیط هواپیما تهران به یزد در ماه‌های مهر، آبان، آذر و دی گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در تیر و مرداد ارزان‌ترین زمان برای خرید بلیط هواپیما یزد است. همچنین در اوایل ماه مهر به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما یزد  تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما تهران به یزد را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما تهران یزد

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای تهران به یزد را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو شما تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های همه ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را در سه هفته قبل از پرواز پیدا کنید.

طبق داده‌‌های میزبان بلیط، کمترین قیمت بلیط هواپیما تهران به یزد 720 هزار تومان می‌باشد و بالاترین قیمت بلیط هواپیما تهران به یزد یک میلیون و 26 هزار تومان است.

فاصله هوایی تهران تا یزد 628 کیلومتر می‌باشد و حدود 1 ساعت میانگین زمان پرواز از تهران به یزد است.

پرواز تهران به یزد از فرودگاه مهرآباد تهران به فرودگاه بین‌المللی شهید صدوقی یزد صورت می‌گیرد.

هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی پویا، هواپیمایی کاسپین، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی کارون و هواپیمایی فلای پرشیا از تهران به یزد پرواز دارند.

به طور میانگین 27 پرواز در هفته از تهران به یزد انجام می‌شود.

تمامی روزهای هفته، بلیط هواپیما تهران به یزد توسط ایرلاین‌های مختلف وجود دارد.

با توجه به اینکه یزد از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به یزد بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.