09031236171

بلیط هواپیما تهران مشهد

مشهد هر ساله هزاران نفر بازدید کننده برای زیارت حرم امام رضا(ع) جذب می‌کند و به غیر از آن تعدادی زیادی برای تجارت به این شهر سفر می‌کنند. در میزبان بلیط می‌توانید بلیط هواپیما تهران مشهد، تور مشهد از تهران و هتل‌های مشهد را تهیه کنید.

سایت میزبان بلیط برنامه ریزی سفر از تهران به مشهد را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه تهران به مشهد را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر تهران به مشهد دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه تهران به مشهد را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های مشهد را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

نکات مهم برای خرید بلیط هواپیما تهران مشهد

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما تهران مشهد هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان تهران مشهد کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ تهران و مقصد مشهد را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما تهران مشهد بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. به خصوص در ماه‌های فروردین و شهریور که بیشترین حجم مسافر برای مشهد می‌باشد.

قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد در ماه‌های فروردین، تیر، مرداد و شهریور گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه بهمن ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما است. همچنین در تعطیلات چند روزه نظیر عید فطر و ایام شهادت امام رضا(ع) به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما تهران مشهد را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما تهران مشهد

قیمت بلیط هواپیما تهران به مشهد به زمان پرواز بستگی دارد. به طور میانگین حداقل قیمت پرواز تهران به مشهد 600 هزار تومان و حداکثر قیمت پرواز تهران به مشهد یک میلیون و نهصد هزار تومان است.

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای تهران به مشهد را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه بیابید.

فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد تنها فرودگاه موجود در مشهد می‌باشد و فاصله فرودگاه مشهد تا مرکز شهر حدود 3 کیلومتر است و با تاکسی حدود 20 دقیقه  زمان می‌برد.

 

ایرلاین‌های قشم ایر، کیش ایر، کارون، ساها، سپهران، آتا، ایران ایرتور، زاگرس، وارش، آسمان، کاسپین، تابان، ایران ایر، معراج و ماهان از تهران به مشهد پرواز دارند.

به طور میانگین 229 پرواز در هفته از تهران به مشهد انجام می‌شود و بیشترین تردد پرواز در روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه می‌باشد.

با توجه به مسیر پر رفت و آمد تهران به مشهد، در تمامی روزهای هفته، بلیط هواپیما تهران به مشهد توسط ایرلاین‌های مختلف وجود دارد.

فاصله هوایی تهران تا مشهد 753 کیلومتر است و مدت زمان پرواز به طور متوسط 1 ساعت و 20 دقیقه می‌باشد.

با توجه به اینکه مشهد از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری تهران مشهد بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.