09031236171

بلیط هواپیما تهران نجف

پروازهای تهران به نجف حداقل 35 بار در هفته انجام می‌شود و به طور متوسط 5 پرواز در روز انجام می‌شود. ساعت حرکت بین 06:30 تا 21:40 متغیر است.

می‌توانید در کلاس اکونومی و بیزینس پرواز رزرو کنید. پریمیوم اکونومی و فرست کلاس در این مسیر (حداقل نه به عنوان پرواز بدون توقف) در دسترس نیستند.

سریعترین پرواز مستقیم تهران به نجف حدود 1 ساعت و 15 دقیقه طول می‌کشد. مسافت پرواز تهران تا نجف 454 مایل یا 731 کیلومتر است.

نکات مهم برای خرید بلیط هواپیما تهران نجف

میزبان بلیط، موتور جستجوی سریع و ساده برای بلیط هواپیما است که به شما کمک می‌کند تا پروازهای ارزان و قیمت‌های عالی را در پروازهای تهران به نجف پیدا کنید. ما صدها پرواز از تمام ایرلاین‌ها و آژانس‌های مسافرتی بزرگ را با هم مقایسه می‌کنیم و بهترین قیمت بلیط هواپیما نجف از تهران را برای شما پیدا می‌کنیم.

بهترین زمان برای رزرو بلیط هواپیما تهران نجف

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما تهران نجف هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان تهران نجف کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ تهران و مقصد نجف را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما تهران نجف بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. به خصوص در ماه‌های محرم و صفر که بیشترین حجم مسافر برای نجف می‌باشد.

قیمت بلیط هواپیما تهران نجف در ماه‌های فروردین، اردیبهشت، شهریور، مهر و آبان گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه بهمن ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما نجف است. همچنین در ایام تاسوعا، عاشورا و اربعین حسینی به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما نجف تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما تهران نجف را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما تهران نجف

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای تهران به نجف را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه بیابید.

قیمت بلیط هواپیما تهران به نجف به زمان پرواز بستگی دارد. به طور میانگین حداقل قیمت پرواز تهران به نجف 750 هزار تومان و حداکثر قیمت پرواز تهران به نجف 32 میلیون و 800 هزار تومان است.

فاصله هوایی تهران تا نجف 731 کیلومتر می‌باشد و مدت زمان پرواز تهران به نجف حدود 1 ساعت و 15 دقیقه می‌باشد.

پرواز تهران به نجف از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تهران به فرودگاه بین‌المللی نجف صورت می‌گیرد.

هواپیمایی آتا، هواپیمایی زاگرس، هواپیمایی معراج، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی قشم ایر، هواپیمایی فلای دبی، هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی تابان، هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی ایران ایرتور، هواپیمایی کاسپین، هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی آنادولوجت و هواپیمایی امارات  برای تهران به نجف پرواز دارند.

به طور میانگین 35 پرواز در هفته از تهران به نجف انجام می‌شود.

تمامی روزهای هفته، بلیط هواپیما تهران به نجف توسط ایرلاین‌های مختلف وجود دارد.

با توجه به اینکه نجف از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری تهران نجف بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.