09031236171

بلیط هواپیما تهران ساری

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به ساری سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به ساری را دارید، پروازهای تهران به ساری در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه ریزی سفر از تهران به ساری را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه تهران به ساری را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر تهران به ساری دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه تهران به ساری را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های ساری را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران ساری

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما تهران به ساری هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان تهران به ساری کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ تهران و مقصد ساری را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به ساری بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. در اکثر روزهای سال، مسافران زیادی برای ساری وجود دارد.

قیمت بلیط هواپیما تهران به ساری در ماه‌های فروردین و شهریور گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در دی و بهمن ارزان‌ترین زمان برای خرید بلیط هواپیما است. همچنین در ایام تعطیلات نوروز و عید سعید فطر به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما ساری تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما تهران به ساری را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما تهران به ساری

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای تهران به ساری را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو شما تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های همه ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را سه هفته قبل از پرواز رزرو کنید.

طبق داده‌‌های میزبان بلیط، قیمت بلیط هواپیما تهران به ساری به صورت سیستمی 694 هزار تومان می‌باشد.

فاصله هوایی تهران تا ساری 366 کیلومتر می‌باشد و حدود 35 دقیقه میانگین زمان پرواز از تهران به ساری است.

پرواز تهران به ساری از فرودگاه مهرآباد تهران به فرودگاه بین‌المللی دشت ناز ساری صورت می‌گیرد.

هواپیمایی ایران ایر تنها ایرلاینی می‌باشد که از تهران به ساری پرواز دارد.

به طور میانگین 3 پرواز در هفته از تهران به ساری انجام می‌شود.

روزهای شنبه، دوشنبه و جمعه، بلیط هواپیما تهران به ساری توسط ایرلاین‌ ایران ایر وجود دارد.

با توجه به اینکه ساری از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به ساری بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.