[citynet]

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به بندرعباس سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به بندرعباس را دارید، پروازهای کیش به بندرعباس در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه ریزی سفر از کیش به بندرعباس را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه کیش به بندرعباس را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر کیش به بندرعباس دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه کیش به بندرعباس را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های بندرعباس را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما کیش بندرعباس

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما کیش به بندرعباس هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان کیش به بندرعباس کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ کیش و مقصد بندرعباس را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما کیش به بندرعباس بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. در اکثر روزهای سال، بیشترین حجم مسافر برای بندرعباس می‌باشد.

قیمت بلیط هواپیما کیش به بندرعباس در ماه‌های مهر، آبان، آذر و دی گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در تیر و مرداد ارزان‌ترین زمان برای خرید بلیط هواپیما است. همچنین در اوایل ماه فروردین یعنی تعطیلات نوروز به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما بندرعباس تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما کیش به بندرعباس را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما کیش بندرعباس

بلیط هواپیما کیش (KIH) به بندرعباس (BND) چه زمانی ارزان ترین است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای کیش به بندرعباس را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو شما تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های همه ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را در سه هفته قبل از پرواز بیابید.

هزینه پرواز از کیش به بندرعباس چقدر است؟

طبق داده‌‌های میزبان بلیط، کمترین قیمت بلیط هواپیما کیش به بندرعباس 340 هزار تومان می‌باشد و بالاترین قیمت بلیط هواپیما کیش به بندرعباس یک میلیون و 630 هزار تومان است.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز کیش به بندرعباس چقدر است؟

فاصله هوایی کیش تا بندرعباس 234 کیلومتر می‌باشد و حدود 20 دقیقه میانگین زمان پرواز از کیش به بندرعباس است.

پرواز کیش به بندرعباس از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز کیش به بندرعباس از فرودگاه بین‌المللی کیش به فرودگاه بین‌المللی بندرعباس صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از کیش به بندرعباس پرواز دارند؟

هواپیمایی ایران ایر و هواپیمایی کیش ایر از کیش به بندرعباس پرواز دارند.

چند پرواز در هفته از کیش به بندرعباس وجود دارد؟

به طور میانگین 4 پرواز در هفته از کیش به بندرعباس انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از کیش به بندرعباس پرواز هست؟

روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه بلیط هواپیما کیش به بندرعباس توسط ایرلاین‌های مختلف وجود دارد.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری کیش به بندرعباس خریداری کرد؟

با توجه به اینکه بندرعباس از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری کیش به بندرعباس بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.