[citynet]

هر سال هزاران گردشگر برای تفریح به آنتالیا سفر می‌کنند. اگر قصد سفر به آنتالیا را دارید، پروازهای مشهد به آنتالیا در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه‌ریزی سفر از مشهد به آنتالیا را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه مشهد به آنتالیا را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر مشهد به آنتالیا دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه مشهد به آنتالیا را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های آنتالیا را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

نکات مهم برای خرید بلیط هواپیما مشهد آنتالیا

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما مشهد به آنتالیا هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان مشهد به آنتالیا کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ مشهد و مقصد آنتالیا را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد آنتالیا بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. به خصوص در ماه‌های فروردین و شهریور که بیشترین حجم مسافر برای آنتالیا می‌باشد.

قیمت بلیط هواپیما مشهد آنتالیا در ماه‌های فروردین، تیر، مرداد و شهریور گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه بهمن ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما آنتالیا است. همچنین در تعطیلات چند روزه نظیر ایام نوروز به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما آنتالیا تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما مشهد آنتالیا را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما مشهد آنتالیا

بلیط هواپیما مشهد (MHD) به آنتالیا (AYT) چه زمانی ارزان‌تر است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای مشهد به آنتالیا را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه بیابید.

قیمت بلیط هواپیما مشهد به آنتالیا چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما مشهد به آنتالیا به زمان پرواز بستگی دارد. به طور میانگین حداقل قیمت پرواز مشهد به آنتالیا 1 میلیون و 175 هزار تومان و حداکثر قیمت پرواز مشهد به آنتالیا 24 میلیون و 855 هزار تومان است.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز مشهد به آنتالیا چقدر می‌باشد؟

فاصله هوایی مشهد تا آنتالیا 2574 کیلومتر می‌باشد و مدت زمان پرواز مشهد به آنتالیا حدود 2 ساعت و 55 دقیقه می‌باشد.

پرواز مشهد به آنتالیا از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز مشهد به آنتالیا از فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد مشهد به فرودگاه بین‌المللی آنتالیا صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از مشهد به آنتالیا پرواز دارند؟

هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی پگاسوس و هواپیمایی آنادولوجت از مشهد به آنتالیا پرواز دارند.

چند پرواز در هفته از مشهد به آنتالیا وجود دارد؟

به طور میانگین 28 پرواز در هفته از مشهد به آنتالیا انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از مشهد به آنتالیا پرواز هست؟

تمامی روزهای هفته، بلیط هواپیما مشهد به آنتالیا توسط ایرلاین‌های مختلف وجود دارد.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری مشهد آنتالیا خریداری کرد؟

با توجه به اینکه آنتالیا از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری مشهد آنتالیا بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.