خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل

با بهترین و ارزان‌ترین قیمت

کلیک کنید

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به یزد سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به یزد را دارید، پروازهای مشهد به یزد در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه ریزی سفر از مشهد به یزد را بسیار آسان و راحت کرده است و فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه مشهد به یزد را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر مشهد به یزد دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه مشهد به یزد را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های یزد را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما مشهد یزد

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما مشهد به یزد هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان مشهد به یزد کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ مشهد و مقصد یزد را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد به یزد بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. در اکثر روزهای سال، مسافران زیادی قصد سفر به یزد را دارند.

قیمت بلیط هواپیما مشهد به یزد در ماه‌های مهر، آبان، آذر و دی گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در تیر و مرداد ارزان‌ترین زمان برای خرید بلیط هواپیما یزد است. همچنین در اوایل ماه مهر به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما یزد  تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما مشهد به یزد را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما مشهد یزد

بلیط هواپیما مشهد (MHD) به یزد (AZD) چه زمانی ارزان ترین است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای مشهد به یزد را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو شما تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های همه ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را در سه هفته قبل از پرواز پیدا کنید.

هزینه پرواز از مشهد به یزد چقدر است؟

طبق داده‌‌های میزبان بلیط، کمترین قیمت بلیط هواپیما مشهد به یزد 742 هزار تومان می‌باشد و بالاترین قیمت بلیط هواپیما مشهد به یزد یک میلیون و 128 هزار تومان است.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز مشهد به یزد چقدر است؟

فاصله هوایی مشهد تا یزد 902 کیلومتر می‌باشد و حدود 1 ساعت و 20 دقیقه میانگین زمان پرواز از مشهد به یزد است.

پرواز مشهد به یزد از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز مشهد به یزد از فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد به فرودگاه بین‌المللی شهید صدوقی یزد صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از مشهد به یزد پرواز دارند؟

هواپیمایی سپهران، هواپیمایی کاسپین، هواپیمایی پویا و هواپیمایی آسمان از مشهد به یزد پرواز دارند.

چند پرواز در هفته از مشهد به یزد وجود دارد؟

به طور میانگین 14 پرواز در هفته از مشهد به یزد انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از مشهد به یزد پرواز هست؟

تمامی روزهای هفته، بلیط هواپیما مشهد به یزد توسط ایرلاین‌های مختلف وجود دارد.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری مشهد به یزد خریداری کرد؟

با توجه به اینکه یزد از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری مشهد به یزد بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.