[citynet]

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به کیش سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به کیش را دارید، پروازهای شیراز به کیش در سایت میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

با میزبان بلیط، می‌توانید تمامی ایرلاین‌هایی را که از شیراز به کیش پرواز دارند را بررسی کنید. همچنین بهترین فصل برای بازدید را بررسی کنید و قبل از رسیدن با جاذبه‌های کیش آشنا شوید.

چه پرواز یک طرفه شیراز کیش و چه پرواز رفت و برگشت شیراز کیش داشته باشید به راحتی در میزبان بلیط قابل رزرو است. اگر به لحاظ زمانی در محدودیت هستید می‌توانید پرواز رفت و برگشت رزرو کنید و اگر در برنامه سفرتان می‌توانید انعطاف‌پذیری داشته باشید، یک پرواز یک طرفه به کیش رزرو کنید.

نکات مهم برای خرید بلیط هواپیما شیراز کیش

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما شیراز کیش هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان شیراز کیش کافی است که در قسمت جستجو، شهر مبدأ شیراز و مقصد کیش را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما شیراز کیش بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. به خصوص در ماه‌های دی و بهمن که بیشترین حجم مسافر برای کیش می‌باشد.

قیمت بلیط هواپیما شیراز کیش در ماه‌های فروردین، آذر، دی و بهمن گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه تیر و مرداد ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما است. همچنین در تعطیلات چند روزه نظیر عید فطر و عید نوروز به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما کیش تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما شیراز کیش را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما شیراز کیش

بلیط هواپیما شیراز(SYZ) به کیش (KIH) چه زمانی ارزان‌ترین است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای شیراز به کیش را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو شما تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های همه ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه بیابید.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به کیش چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما شیراز به کیش به زمان پرواز بستگی دارد. به طور میانگین حداقل قیمت پرواز شیراز به کیش 340 هزار تومان و حداکثر قیمت پرواز شیراز به کیش 1 میلیون و 840 هزار تومان است.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز شیراز به کیش چقدر می‌باشد؟

فاصله هوایی شیراز تا کیش 369 کیلومتر می‌باشد و مدت زمان پرواز شیراز به کیش 55 دقیقه می‌باشد.

پرواز شیراز به کیش از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز شیراز به کیش از فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز به فرودگاه بین‌المللی کیش صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از شیراز به کیش پرواز دارند؟

هواپیمایی کیش ایر، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی فلای پرشیا و هواپیمایی ایران ایر از شیراز به کیش پرواز دارند. 

چند پرواز در هفته از شیراز به کیش وجود دارد؟

به طور میانگین 18 پرواز در هفته از اهواز به مشهد انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از شیراز به کیش پرواز هست؟

تمامی روزهای هفته، بلیط هواپیما شیراز به کیش توسط ایرلاین‌های مختلف وجود دارد.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری شیراز کیش خریداری کرد؟

با توجه به اینکه کیش از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری شیراز کیش بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.