خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل

با بهترین و ارزان‌ترین قیمت

کلیک کنید

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به بدروم سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به بدروم را دارید، پروازهای تهران به بدروم در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه‌ریزی سفر از تهران به بدروم را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه تهران به بدروم را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر تهران به بدروم دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه تهران به بدروم را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های بدروم را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

نکات مهم برای خرید بلیط هواپیما تهران بدروم

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما تهران به بدروم هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان تهران به بدروم کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ تهران و مقصد بدروم را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به بدروم بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. به خصوص در ماه‌های فروردین و شهریور که بیشترین حجم مسافر برای بدروم می‌باشد.

قیمت بلیط هواپیما تهران به بدروم در ماه‌های فروردین، تیر، مرداد و شهریور گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه بهمن ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما بدروم است. همچنین در تعطیلات چند روزه نظیر ایام نوروز به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما بدروم تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما تهران به بدروم را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما تهران بدروم

بلیط هواپیما تهران (THR) به بدروم (BJV) چه زمانی ارزان‌تر است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای تهران به بدروم را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه بیابید.

قیمت بلیط هواپیما تهران به بدروم چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تهران به بدروم به زمان پرواز بستگی دارد. به طور میانگین حداقل قیمت پرواز تهران به بدروم 3 میلیون و 345 هزار تومان و حداکثر قیمت پرواز تهران به بدروم 44 میلیون و 874 هزار تومان است.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز تهران به بدروم چقدر می‌باشد؟

فاصله هوایی تهران تا بدروم 2456 کیلومتر می‌باشد و مدت زمان پرواز تهران به بدروم حدود 1 ساعت و 35 دقیقه می‌باشد.

پرواز تهران به بدروم از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز تهران به بدروم از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تهران به فرودگاه بین‌المللی میلاس بدروم صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از تهران به بدروم پرواز دارند؟

هواپیمایی قشم ایر، هواپیمایی آنادولوجت، هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی پگاسوس، هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی فلای دبی، هواپیمایی لوفتهانزا، هواپیمایی امریکن فالکون،  هواپیمایی استرین، هواپیمایی ایرباس فرانس و هواپیمایی فری برد از تهران به بدروم پرواز دارند.

چند پرواز در هفته از تهران به بدروم وجود دارد؟

به طور میانگین 48 پرواز در هفته از تهران به بدروم انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از تهران به بدروم پرواز هست؟

در تمامی روزهای هفته، بلیط هواپیما تهران به بدروم موجود هست.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری تهران بدروم خریداری کرد؟

با توجه به اینکه بدروم از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری بدروم بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری تهران بدروم بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.