خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل

با بهترین و ارزان‌ترین قیمت

کلیک کنید

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به بصره سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به بصره عراق را دارید، پروازهای تهران به بصره در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه‌ریزی سفر از تهران به بصره را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه تهران به بصره را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر تهران به بصره دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه تهران به بصره را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های بصره را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

نکات مهم برای خرید بلیط هواپیما تهران بصره

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما تهران به بصره هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان تهران به بصره کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ تهران و مقصد بصره را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط هواپیما ارزان تهران به بصره بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. به خصوص در ماه‌های فروردین و شهریور که بیشترین حجم مسافر برای بصره می‌باشد.

قیمت بلیط هواپیما تهران به بصره در ماه‌های فروردین، تیر، مرداد و شهریور گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه بهمن ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما بصره است. همچنین در تعطیلات چند روزه نظیر ایام نوروز به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما بصره تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما تهران به بصره را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما تهران بصره

بلیط هواپیما تهران (THR) به بصره (BSR) چه زمانی ارزان‌تر است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای تهران به بصره را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را در سه هفته قبل از پرواز بیابید.

قیمت بلیط هواپیما تهران به بصره چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تهران به بصره به زمان پرواز بستگی دارد. به طور میانگین حداقل قیمت پرواز 2 میلیون و 246 هزار تومان و حداکثر قیمت پرواز 33 میلیون و 334 هزار تومان است.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز تهران به بصره چقدر می‌باشد؟

فاصله هوایی تهران تا بصره 955 کیلومتر می‌باشد و مدت زمان پرواز تهران به بصره حدود 1 ساعت و 20 دقیقه می‌باشد.

پرواز تهران به بصره از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز تهران به بصره از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی به فرودگاه بین‌المللی بصره صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از تهران به بصره پرواز دارند؟

هواپیمایی ایر عربیا و هواپیمایی فلای دبی از تهران به بصره پرواز دارند.

چند پرواز در هفته از تهران به بصره وجود دارد؟

به طور میانگین 9 پرواز در هفته از تهران به بصره انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از تهران به بصره پرواز هست؟

تمامی روزهای هفته، بلیط هواپیما تهران به بصره توسط ایرلاین‌های مختلف وجود دارد.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به بصره خریداری کرد؟

با توجه به اینکه بصره از مسیرهای محدود می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به بصره بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.