[citynet]

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به ارزروم سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به ارزروم را دارید، پروازهای تهران به ارزروم در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه‌ریزی سفر از تهران به ارزروم را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه تهران به ارزروم را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر تهران به ارزروم دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه تهران به ارزروم را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های ارزروم را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

نکات مهم برای خرید بلیط هواپیما تهران ارزروم

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما تهران به ارزروم هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان تهران به ارزروم کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ تهران و مقصد ارزروم را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به ارزروم بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. به خصوص در ماه‌های فروردین و شهریور که بیشترین حجم مسافر برای ارزروم می‌باشد.

قیمت بلیط هواپیما تهران به ارزروم در ماه‌های فروردین، تیر، مرداد و شهریور گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه بهمن ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما ارزروم است. همچنین در تعطیلات چند روزه نظیر ایام نوروز به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما ارزروم تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما تهران به ارزروم را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما تهران ارزروم

بلیط هواپیما تهران (THR) به ارزروم (ERZ) چه زمانی ارزان‌تر است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای تهران به ارزروم را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را در سه هفته قبل از پرواز بیابید.

قیمت بلیط هواپیما تهران به ارزروم چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تهران به ارزروم به زمان پرواز بستگی دارد. به طور میانگین حداقل قیمت پرواز تهران به ارزروم 8 میلیون و 918 هزار تومان و حداکثر قیمت پرواز تهران به ارزروم 35 میلیون و 243 هزار تومان است.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز تهران به ارزروم چقدر می‌باشد؟

فاصله هوایی تهران تا ارزروم 1206 کیلومتر می‌باشد و حدود 1 ساعت و 18 دقیقه میانگین زمان پرواز از تهران به ارزروم است.

پرواز تهران به ارزروم از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز تهران به ارزروم از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تهران به فرودگاه بین‌المللی ارزروم صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از تهران به ارزروم پرواز دارند؟

هواپیمایی پگاسوس، هواپیمایی آنادولوجت، هواپیمایی ترکیش و هواپیمایی قطر ایرویز از تهران به ارزروم پرواز دارند.

چند پرواز در هفته از تهران به ارزروم وجود دارد؟

به طور میانگین 26 پرواز در هفته از تهران به ارزروم انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از تهران به ارزروم پرواز هست؟

در تمامی روزهای هفته، بلیط هواپیما تهران به ارزروم موجود هست.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری تهران ارزروم خریداری کرد؟

با توجه به اینکه ارزروم از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری ارزروم بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری تهران ارزروم بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.