خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل

با بهترین و ارزان‌ترین قیمت

کلیک کنید

مشهد هر ساله هزاران نفر بازدید کننده برای زیارت حرم امام رضا(ع) جذب می‌کند و به غیر از آن تعدادی زیادی برای تجارت به این شهر سفر می‌کنند. در میزبان بلیط می‌توانید بلیط هواپیما آبادان به مشهد، تور مشهد از آبادان و هتل‌های مشهد را تهیه کنید.

سایت میزبان بلیط برنامه ریزی سفر از آبادان به مشهد را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه آبادان به مشهد را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر آبادان به مشهد دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه آبادان به مشهد را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های مشهد را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما آبادان مشهد

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما آبادان به مشهد هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان آبادان به مشهد کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ آبادان و مقصد مشهد را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما آبادان به مشهد بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. به خصوص در ماه‌های فروردین و شهریور که بیشترین حجم مسافر برای مشهد می‌باشد.

قیمت بلیط هواپیما آبادان به مشهد در ماه‌های فروردین، تیر، مرداد و شهریور گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه بهمن ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما مشهد است. همچنین در تعطیلات چند روزه نظیر ایام نوروز، عید سعید فطر و ایام شهادت امام رضا(ع) به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما مشهد تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما آبادان به مشهد را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما آبادان مشهد

بلیط هواپیما آبادان(ABD) به مشهد (MHD) چه زمانی ارزان‌تر است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای آبادان به مشهد را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های ایرلاین‌ها در سایت میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را سه هفته قبل از پرواز بیابید.

قیمت بلیط هواپیما آبادان به مشهد چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما آبادان به مشهد به زمان پرواز بستگی دارد. به طور میانگین حداقل قیمت پرواز 427 هزار تومان و حداکثر قیمت پرواز 1 میلیون و 378 هزار تومان است.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز آبادان به مشهد چقدر می‌باشد؟

فاصله هوایی آبادان تا مشهد 1726 کیلومتر می‌باشد و مدت زمان پرواز آبادان به مشهد حدود 2 ساعت و 20 دقیقه می‌باشد.

پرواز آبادان به مشهد از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز آبادان به مشهد از فرودگاه بین‌المللی آبادان به فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد مشهد صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از آبادان به مشهد پرواز دارند؟

هواپیمایی ایران ایرتور، هواپیمایی زاگرس، هواپیمایی آتا و هواپیمایی سپهران از آبادان به مشهد پرواز دارند.

چند پرواز در هفته از آبادان به مشهد وجود دارد؟

به طور میانگین 14 پرواز در هفته از آبادان به مشهد انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از آبادان به مشهد پرواز هست؟

تمامی روزهای هفته، بلیط هواپیما آبادان به مشهد توسط ایرلاین‌‌های مختلف  وجود دارد.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری آبادان به مشهد خریداری کرد؟

با توجه به اینکه مشهد از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری آبادان به مشهد بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.