خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل

با بهترین و ارزان‌ترین قیمت

کلیک کنید

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به یزد سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به یزد را دارید، پروازهای اهواز به یزد در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه ریزی سفر از اهواز به یزد را بسیار آسان و راحت کرده است و فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه اهواز به یزد را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر اهواز به یزد دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه اهواز به یزد را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های یزد را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما اهواز یزد

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما اهواز به یزد هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان اهواز به یزد کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ اهواز و مقصد یزد را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما اهواز به یزد بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. در اکثر روزهای سال، مسافران زیادی قصد سفر به یزد را دارند.

قیمت بلیط هواپیما اهواز به یزد در ماه‌های مهر، آبان، آذر و دی گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در تیر و مرداد ارزان‌ترین زمان برای خرید بلیط هواپیما یزد است. همچنین در اوایل ماه مهر به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما یزد  تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما اهواز به یزد را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما اهواز یزد

بلیط هواپیما اهواز (AWZ) به یزد (AZD) چه زمانی ارزان ترین است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای اهواز به یزد را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو شما تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های همه ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را در سه هفته قبل از پرواز پیدا کنید.

هزینه پرواز از اهواز به یزد چقدر است؟

طبق داده‌‌های میزبان بلیط، بلیط هواپیما اهواز به یزد به صورت سیستمی با قیمت‌های یک میلیون و 715 هزار تومان یا یک میلیون و 652 هزار تومان ارائه می‌شود.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز اهواز به یزد چقدر است؟

فاصله هوایی اهواز تا یزد 730 کیلومتر می‌باشد و حدود 1 ساعت و 12 دقیقه میانگین زمان پرواز از اهواز به یزد است.

پرواز اهواز به یزد از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز اهواز به یزد از فرودگاه بین‌المللی سپهبد شهید قاسم سلیمانی به فرودگاه بین‌المللی شهید صدوقی یزد صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از اهواز به یزد پرواز دارند؟

هواپیمایی ایران ایر تنها ایرلاینی می‌باشد که از اهواز به یزد پرواز دارد.

چند پرواز در هفته از اهواز به یزد وجود دارد؟

به طور میانگین 7 پرواز در هفته از اهواز به یزد انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از اهواز به یزد پرواز هست؟

روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه‌شنبه و پنجشنبه بلیط هواپیما اهواز به یزد توسط ایرلاین‌های مختلف وجود دارد.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری اهواز به یزد خریداری کرد؟

با توجه به اینکه یزد از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری اهواز به یزد بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.