خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل

با بهترین و ارزان‌ترین قیمت

کلیک کنید

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به مسقط سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به مسقط را دارید، پروازهای اهواز به مسقط در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه‌ریزی سفر از اهواز به مسقط را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه اهواز به مسقط را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر اهواز به مسقط دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه اهواز به مسقط را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های مسقط را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما اهواز مسقط

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما اهواز به مسقط هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان اهواز به مسقط کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ اهواز و مقصد مسقط را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما اهواز به مسقط بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. به خصوص در ماه‌های دی و بهمن که بیشترین حجم مسافر برای مسقط می‌باشد.

قیمت بلیط هواپیما اهواز به مسقط در ماه‌های فروردین، شهریور، آذر، دی و بهمن گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه مرداد ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما مسقط است. همچنین در تعطیلات چند روزه نظیر ایام نوروز به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما مسقط تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما اهواز به مسقط را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما اهواز مسقط

بلیط هواپیما اهواز (AWZ) به مسقط (MCT) چه زمانی ارزان‌تر است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای اهواز به مسقط را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را سه هفته قبل از پرواز بیابید.

قیمت بلیط هواپیما اهواز تا به مسقط چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما اهواز به مسقط به زمان پرواز بستگی دارد. به طور میانگین حداقل قیمت پرواز اهواز به مسقط 2 میلیون و 948 هزار تومان و حداکثر قیمت پرواز اهواز به مسقط 57 میلیون و 388 هزار تومان است.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز اهواز به مسقط چقدر می‌باشد؟

فاصله هوایی اهواز تا مسقط 1393 کیلومتر می‌باشد و مدت زمان پرواز اهواز به مسقط حدود 2 ساعت و 7 دقیقه می‌باشد.

پرواز اهواز به مسقط از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز اهواز به مسقط از فرودگاه بین‌المللی سپهبد شهید قاسم سلیمانی اهواز به فرودگاه بین‌المللی مسقط صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از اهواز به مسقط پرواز دارند؟

هواپیمایی کارون، هواپیمایی فلای دبی، هواپیمایی امارات و هواپیمایی قطر ایرویز از اهواز به مسقط پرواز دارند.

چند پرواز در هفته از اهواز به مسقط وجود دارد؟

به طور میانگین 14 پرواز در هفته از اهواز به مسقط انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از اهواز به مسقط پرواز هست؟

تمامی روزهای هفته، بلیط هواپیما اهواز به مسقط توسط ایرلاین‌های مختلف وجود دارد.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری اهواز به مسقط خریداری کرد؟

با توجه به اینکه مسقط از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری اهواز به مسقط بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.