خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل

با بهترین و ارزان‌ترین قیمت

کلیک کنید

خرید آنلاین بلیط هواپیما یزد به مشهد

مشهد هر ساله هزاران نفر بازدید کننده برای زیارت حرم امام رضا(ع) جذب می‌کند و به غیر از آن تعدادی زیادی برای تجارت به این شهر سفر می‌کنند. در میزبان بلیط می‌توانید بلیط هواپیما یزد به مشهد، تور مشهد از یزد و هتل‌های مشهد را تهیه کنید.

سایت میزبان بلیط برنامه ریزی سفر از یزد به مشهد را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه یزد به مشهد را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر یزد به مشهد دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه یزد به مشهد را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های مشهد را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

بلیط هواپیما ارزان یزد به مشهد

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما یزد به مشهد هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان یزد به مشهد کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ یزد و مقصد مشهد را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما یزد به مشهد بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. به خصوص در ماه‌های فروردین و شهریور که بیشترین حجم مسافر برای مشهد می‌باشد.

قیمت بلیط هواپیما یزد به مشهد در ماه‌های فروردین، تیر، مرداد و شهریور گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه بهمن ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما مشهد است. همچنین در تعطیلات چند روزه نظیر ایام نوروز، عید سعید فطر و ایام شهادت امام رضا(ع) به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما مشهد تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما یزد به مشهد را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما یزد مشهد

بلیط هواپیما یزد (AZD) به مشهد (MHD) چه زمانی ارزان‌تر است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای یزد به مشهد را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های ایرلاین‌ها در سایت میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را سه هفته قبل از پرواز بیابید.

قیمت بلیط هواپیما یزد به مشهد چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما یزد به مشهد به زمان پرواز بستگی دارد. به طور میانگین حداقل قیمت پرواز 534 هزار تومان و حداکثر قیمت پرواز 1 میلیون و 269 هزار تومان است.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز یزد به مشهد چقدر می‌باشد؟

فاصله هوایی یزد تا مشهد 913 کیلومتر می‌باشد و مدت زمان پرواز یزد به مشهد حدود 1 ساعت و 15 دقیقه می‌باشد.

پرواز یزد به مشهد از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز یزد به مشهد از فرودگاه بین‌المللی شهید صدوقی یزد به فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد مشهد صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از یزد به مشهد پرواز دارند؟

هواپیمایی کاسپین، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی سپهران، هواپیمایی پویا و هواپیمایی آتا از یزد به مشهد پرواز دارند.

چند پرواز در هفته از یزد به مشهد وجود دارد؟

به طور میانگین 12 پرواز در هفته از یزد به مشهد انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از یزد به مشهد پرواز هست؟

به جز روزهای دوشنبه، تمامی روزهای هفته، بلیط هواپیما یزد به مشهد توسط ایرلاین‌‌های مختلف  وجود دارد.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری یزد به مشهد خریداری کرد؟

با توجه به اینکه مشهد از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری یزد به مشهد بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.