خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل

با بهترین و ارزان‌ترین قیمت

کلیک کنید

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به تهران سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به تهران را دارید، پروازهای بدروم به تهران در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه‌ریزی سفر از بدروم به تهران را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه بدروم به تهران را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر بدروم به تهران دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه بدروم به تهران را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های تهران را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما بدروم تهران

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما بدروم به تهران هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان بدروم به تهران کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ بدروم و مقصد تهران را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما بدروم به تهران بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. به خصوص در ماه‌های شهریور و مهر که بیشترین حجم مسافر برای تهران می‌باشد.

قیمت بلیط هواپیما بدروم به تهران در ماه‌های فروردین، تیر، مرداد و شهریور گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه بهمن ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما تهران است. همچنین در تعطیلات چند روزه نظیر ایام نوروز به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما تهران تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما بدروم به تهران را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما بدروم تهران

بلیط هواپیما بدروم (BJV) به تهران (THR) چه زمانی ارزان‌تر است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای بدروم به تهران را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را در سه هفته قبل از پرواز بیابید.

قیمت بلیط هواپیما بدروم به تهران چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما بدروم به تهران به زمان پرواز بستگی دارد. به طور میانگین حداقل قیمت پرواز 1 میلیون و 876 هزار تومان و حداکثر قیمت پرواز 70 میلیون و 214 هزار تومان است.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز بدروم به تهران چقدر می‌باشد؟

فاصله هوایی بدروم تا تهران 2456 کیلومتر می‌باشد و مدت زمان پرواز بدروم به تهران حدود 2 ساعت و 50 دقیقه می‌باشد.

پرواز بدروم به تهران از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز بدروم به تهران از فرودگاه بین‌المللی میلاس بدروم به فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تهران صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از بدروم به تهران پرواز دارند؟

هواپیمایی قشم ایر، هواپیمایی آنادولوجت، هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی پگاسوس، هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی فلای دبی، هواپیمایی لوفتهانزا، هواپیمایی امریکن فالکون، هواپیمایی استرین، هواپیمایی ایرباس فرانس و هواپیمایی فری برد از بدروم به تهران پرواز دارند.

چند پرواز در هفته از بدروم به تهران وجود دارد؟

به طور میانگین 48 پرواز در هفته از بدروم به تهران انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از بدروم به تهران پرواز هست؟

در تمامی روزهای هفته، بلیط هواپیما بدروم به تهران موجود هست.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری بدروم به تهران خریداری کرد؟

با توجه به اینکه تهران از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری تهران بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری بدروم به تهران بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.