09031236171

بلیط هواپیما کرمانشاه مشهد

مشهد هر ساله هزاران نفر بازدید کننده برای زیارت حرم امام رضا(ع) جذب می‌کند و به غیر از آن تعدادی زیادی برای تجارت به این شهر سفر می‌کنند. در میزبان بلیط می‌توانید بلیط هواپیما کرمانشاه به مشهد، تور مشهد از کرمانشاه و هتل‌های مشهد را تهیه کنید.

سایت میزبان بلیط برنامه ریزی سفر از کرمانشاه به مشهد را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه کرمانشاه به مشهد را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر کرمانشاه به مشهد دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه کرمانشاه به مشهد را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های مشهد را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما کرمانشاه مشهد

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما کرمانشاه به مشهد هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان کرمانشاه به مشهد کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ کرمانشاه و مقصد مشهد را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما کرمانشاه به مشهد بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. به خصوص در ماه‌های فروردین و شهریور که بیشترین حجم مسافر برای مشهد می‌باشد.

قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه به مشهد در ماه‌های فروردین، تیر، مرداد و شهریور گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه بهمن ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما مشهد است. همچنین در تعطیلات چند روزه نظیر ایام نوروز، عید سعید فطر و ایام شهادت امام رضا(ع) به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما مشهد تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما کرمانشاه به مشهد را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما کرمانشاه مشهد

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای کرمانشاه به مشهد را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های ایرلاین‌ها در سایت میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را سه هفته قبل از پرواز بیابید.

قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه به مشهد به زمان پرواز بستگی دارد. به طور میانگین حداقل قیمت پرواز 586 هزار تومان و حداکثر قیمت پرواز 1 میلیون و 320 هزار تومان است.

فاصله هوایی کرمانشاه تا مشهد 1154 کیلومتر می‌باشد و مدت زمان پرواز کرمانشاه به مشهد حدود 1 ساعت و 40 دقیقه می‌باشد.

پرواز کرمانشاه به مشهد از فرودگاه بین‌المللی شهید اشرفی اصفهان به فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد مشهد صورت می‌گیرد.

هواپیمایی زاگرس و هواپیمایی وارش از کرمانشاه به مشهد پرواز دارند.

به طور میانگین 5 پرواز در هفته از کرمانشاه به مشهد انجام می‌شود.

به جز روزهای دوشنبه و جمعه، تمامی روزهای هفته، بلیط هواپیما کرمانشاه به مشهد توسط ایرلاین‌‌های مختلف  وجود دارد.

با توجه به اینکه مشهد از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری کرمانشاه به مشهد بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.