خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل

با بهترین و ارزان‌ترین قیمت

کلیک کنید

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به تهران سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به تهران را دارید، پروازهای آلانیا به تهران در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه‌ریزی سفر از آلانیا به تهران را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه آلانیا به تهران را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر آلانیا به تهران دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه آلانیا به تهران را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های تهران را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما آلانیا تهران

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما آلانیا به تهران هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان آلانیا به تهران کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ آلانیا و مقصد تهران را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما آلانیا به تهران بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. به خصوص در ماه‌های شهریور و مهر که بیشترین حجم مسافر برای تهران می‌باشد.

قیمت بلیط هواپیما آلانیا به تهران در ماه‌های فروردین، تیر، مرداد و شهریور گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه بهمن ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما تهران است. همچنین در تعطیلات چند روزه نظیر ایام نوروز به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما تهران تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما آلانیا به تهران را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما آلانیا تهران

بلیط هواپیما آلانیا (GZP) به تهران (THR) چه زمانی ارزان‌تر است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای آلانیا به تهران را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را در سه هفته قبل از پرواز بیابید.

قیمت بلیط هواپیما آلانیا به تهران چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما آلانیا به تهران به زمان پرواز بستگی دارد. به طور میانگین حداقل قیمت پرواز 2 میلیون و 366 هزار تومان و حداکثر قیمت پرواز 40 میلیون و 270 هزار تومان است.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز آلانیا به تهران چقدر می‌باشد؟

فاصله هوایی آلانیا تا تهران 2200 کیلومتر می‌باشد و مدت زمان پرواز آلانیا به تهران حدود 1 ساعت و 6 دقیقه می‌باشد.

پرواز آلانیا به تهران از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز آلانیا به تهران از فرودگاه بین‌المللی قاضی پاشا آلانیا به فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تهران صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از آلانیا به تهران پرواز دارند؟

هواپیمایی فری برد، هواپیمایی فین ایر، هواپیمایی لوفتهانزا، هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی آنادولوجت و هواپیمایی پگاسوس از آلانیا به تهران پرواز دارند.

چند پرواز در هفته از آلانیا به تهران وجود دارد؟

به طور میانگین 19 پرواز در هفته از آلانیا به تهران انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از آلانیا به تهران پرواز هست؟

در تمامی روزهای هفته، بلیط هواپیما آلانیا به تهران موجود هست.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری آلانیا به تهران خریداری کرد؟

با توجه به اینکه تهران از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری تهران بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری آلانیا به تهران بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.