خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل

با بهترین و ارزان‌ترین قیمت

کلیک کنید

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به تهران سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به تهران را دارید، پروازهای ازمیر به تهران در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه‌ریزی سفر از ازمیر به تهران را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه ازمیر به تهران را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر ازمیر به تهران دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه ازمیر به تهران را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های تهران را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما ازمیر تهران

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما ازمیر به تهران هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان ازمیر به تهران کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ ازمیر و مقصد تهران را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما ازمیر به تهران بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. به خصوص در ماه‌های شهریور و مهر که بیشترین حجم مسافر برای تهران می‌باشد.

قیمت بلیط هواپیما ازمیر به تهران در ماه‌های فروردین، تیر، مرداد و شهریور گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه بهمن ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما تهران است. همچنین در تعطیلات چند روزه نظیر ایام نوروز به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما تهران تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما ازمیر به تهران را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

 

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما ازمیر تهران

بلیط هواپیما ازمیر (IZM) به تهران (THR) چه زمانی ارزان‌تر است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای ازمیر به تهران را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را در سه هفته قبل از پرواز بیابید.

قیمت بلیط هواپیما ازمیر به تهران چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما ازمیر به تهران به زمان پرواز بستگی دارد. به طور میانگین حداقل قیمت پرواز 3 میلیون و 997 هزار تومان و حداکثر قیمت پرواز 52 میلیون و 952 هزار تومان است.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز ازمیر به تهران چقدر می‌باشد؟

فاصله هوایی ازمیر تا تهران 2150 کیلومتر می‌باشد و مدت زمان پرواز ازمیر به تهران حدود 2 ساعت و 5 دقیقه می‌باشد.

پرواز ازمیر به تهران از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز ازمیر به تهران از فرودگاه بین‌المللی عدنان مندرس ازمیر به فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تهران صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از ازمیر به تهران پرواز دارند؟

هواپیمایی آسمان، هواپیمایی ایران ایرتور، هواپیمایی قشم ایر، هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی پگاسوس، هواپیمایی آنادولوجت، هواپیمایی لوفتهانزا، هواپیمایی سان اکسپرس و هواپیمایی قطر ایرویز از ازمیر به تهران پرواز دارند.

چند پرواز در هفته از ازمیر به تهران وجود دارد؟

به طور میانگین 42 پرواز در هفته از ازمیر به تهران انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از ازمیر به تهران پرواز هست؟

در تمامی روزهای هفته، بلیط هواپیما ازمیر به تهران موجود هست.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری ازمیر به تهران خریداری کرد؟

با توجه به اینکه تهران از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری تهران بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری ازمیر به تهران بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.