خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل

با بهترین و ارزان‌ترین قیمت

کلیک کنید

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به تهران سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به تهران را دارید، پروازهای جده به تهران در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه‌ریزی سفر از جده به تهران را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه جده به تهران را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر جده به تهران دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه جده به تهران را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های تهران را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما جده تهران

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما جده به تهران هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان جده به تهران کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ جده و مقصد تهران را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما جده به تهران بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. به خصوص در ماه‌های شهریور و مهر که بیشترین حجم مسافر برای تهران می‌باشد.

قیمت بلیط هواپیما جده به تهران در ماه‌های فروردین، تیر، مرداد و شهریور گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه بهمن ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما تهران است. همچنین در تعطیلات چند روزه نظیر ایام نوروز به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما تهران تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما جده به تهران را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما جده تهران

بلیط هواپیما جده (JED) به تهران (THR) چه زمانی ارزان‌تر است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای جده به تهران را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را در سه هفته قبل از پرواز بیابید.

قیمت بلیط هواپیما جده به تهران چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما جده به تهران به زمان پرواز بستگی دارد. به طور میانگین حداقل قیمت پرواز 3 میلیون و 319 هزار تومان و حداکثر قیمت پرواز 102 میلیون و 14 هزار تومان است.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز جده به تهران چقدر می‌باشد؟

فاصله هوایی جده تا تهران 2511 کیلومتر می‌باشد و مدت زمان پرواز جده به تهران حدود 3 ساعت و 10 دقیقه می‌باشد.

پرواز جده به تهران از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز جده به تهران از فرودگاه بین‌المللی ملک عبدالعریز جده به فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تهران صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از جده به تهران پرواز دارند؟

هواپیمایی کویت ایرویز، هواپیمایی فلای دبی، هواپیمایی امارات، هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی سعودیا، هواپیمایی عمان ایر، هواپیمایی اتحاد ایرویز، هواپیمایی ترکیش و هواپیمایی آنادولوجت از جده به تهران پرواز دارند.

چند پرواز در هفته از جده به تهران وجود دارد؟

به طور میانگین 54 پرواز در هفته از جده به تهران انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از جده به تهران پرواز هست؟

در تمامی روزهای هفته، بلیط هواپیما جده به تهران موجود هست.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری جده به تهران خریداری کرد؟

با توجه به اینکه تهران از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری تهران بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری جده به تهران بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.