خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل

با بهترین و ارزان‌ترین قیمت

کلیک کنید

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به کیش سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به کیش را دارید، پروازهای کرمان به کیش در سایت میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

با میزبان بلیط، می‌توانید تمامی ایرلاین‌هایی را که از کرمان به کیش پرواز دارند را بررسی کنید. همچنین بهترین فصل برای بازدید را بررسی کنید و قبل از رسیدن با جاذبه‌های کیش آشنا شوید.

چه پرواز یک طرفه کرمان به کیش و چه پرواز رفت و برگشت کرمان به کیش داشته باشید به راحتی در میزبان بلیط قابل رزرو است. اگر به لحاظ زمانی در محدودیت هستید می‌توانید پرواز رفت و برگشت رزرو کنید و اگر در برنامه سفرتان می‌توانید انعطاف‌پذیری داشته باشید، یک پرواز یک طرفه به کیش رزرو کنید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما کرمان کیش

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما کرمان به کیش هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان کرمان به کیش کافی است که در قسمت جستجو، شهر مبدأ کرمان و مقصد کیش را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما کرمان به کیش بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. به خصوص در ماه‌های دی و بهمن که بیشترین حجم مسافر برای کیش می‌باشد.

قیمت بلیط هواپیما کرمان به کیش در ماه‌های فروردین، آذر، دی و بهمن گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه تیر و مرداد ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما است. همچنین در تعطیلات چند روزه نظیر عید فطر و عید نوروز به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما کیش تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما کرمان به کیش را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما کرمان کیش

بلیط هواپیما کرمان (KER) به کیش (KIH) چه زمانی ارزان‌ترین است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای کرمان به کیش را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو شما تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های همه ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را در سه هفته قبل از پرواز بیابید.

قیمت بلیط هواپیما کرمان به کیش چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما کرمان به کیش به زمان پرواز بستگی دارد. به طور میانگین حداقل قیمت پرواز 631 هزار تومان و حداکثر قیمت پرواز 1 میلیون و 130 هزار تومان است.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز کرمان به کیش چقدر می‌باشد؟

فاصله هوایی کرمان تا کیش 787 کیلومتر می‌باشد و مدت زمان پرواز کرمان به کیش 1 ساعت و  20 دقیقه می‌باشد.

پرواز کرمان به کیش از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز کرمان به کیش از فرودگاه بین‌المللی آیت الله هاشمی رفسنجانی کرمان به فرودگاه بین‌المللی کیش صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از کرمان به کیش پرواز دارند؟

هواپیمایی ماهان ایر تنها ایرلاینی می‌باشد که از کرمان به کیش پرواز دارد.

چند پرواز در هفته از کرمان به کیش وجود دارد؟

به طور میانگین 4 پرواز در هفته از کرمان به کیش انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از کرمان به کیش پرواز هست؟

روزهای دوشنبه، سه‌شنبه، پنجشنبه و جمعه بلیط هواپیما کرمان به کیش توسط ایرلاین‌ ماهان وجود دارد.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری کرمان به کیش خریداری کرد؟

با توجه به اینکه کیش از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری کرمان به کیش بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.