خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل

با بهترین و ارزان‌ترین قیمت

کلیک کنید

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به یزد سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به یزد را دارید، پروازهای کیش به یزد در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه ریزی سفر از کیش به یزد را بسیار آسان و راحت کرده است و فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه کیش به یزد را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر کیش به یزد دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه کیش به یزد را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های یزد را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما کیش یزد

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما کیش به یزد هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان کیش به یزد کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ کیش و مقصد یزد را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما کیش به یزد بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. در اکثر روزهای سال، مسافران زیادی قصد سفر به یزد را دارند.

قیمت بلیط هواپیما کیش به یزد در ماه‌های مهر، آبان، آذر و دی گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در تیر و مرداد ارزان‌ترین زمان برای خرید بلیط هواپیما یزد است. همچنین در اوایل ماه مهر به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما یزد  تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما کیش به یزد را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما کیش یزد

بلیط هواپیما کیش (KIH) به یزد (AZD) چه زمانی ارزان ترین است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای کیش به یزد را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو شما تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های همه ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را در سه هفته قبل از پرواز پیدا کنید.

هزینه پرواز از کیش به یزد چقدر است؟

طبق داده‌‌های میزبان بلیط، کمترین قیمت بلیط هواپیما کیش به یزد 677 هزار تومان می‌باشد و بالاترین قیمت بلیط هواپیما کیش به یزد یک میلیون و 183 هزار تومان است.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز کیش به یزد چقدر است؟

فاصله هوایی کیش تا یزد 599 کیلومتر می‌باشد و حدود 1 ساعت و 5 دقیقه میانگین زمان پرواز از کیش به یزد است.

پرواز کیش به یزد از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز کیش به یزد از فرودگاه بین‌المللی کیش به فرودگاه بین‌المللی شهید صدوقی یزد صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از کیش به یزد پرواز دارند؟

هواپیمایی پویا و هواپیمایی کیش ایر از کیش به یزد پرواز دارند.

چند پرواز در هفته از کیش به یزد وجود دارد؟

به طور میانگین 4 پرواز در هفته از کیش به یزد انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از کیش به یزد پرواز هست؟

روزهای یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه و پنجشنبه بلیط هواپیما کیش به یزد توسط ایرلاین‌های مختلف وجود دارد.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری کیش به یزد خریداری کرد؟

با توجه به اینکه یزد از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری کیش به یزد بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.