خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل

با بهترین و ارزان‌ترین قیمت

کلیک کنید

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به شیراز سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر کیش به شیراز را دارید، پروازهای  به شیراز در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه ریزی سفر از کیش به شیراز را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه کیش به شیراز را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر کیش به شیراز دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه کیش به شیراز را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های شیراز را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما کیش شیراز

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما کیش به شیراز هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان کیش به شیراز کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ کیش و مقصد شیراز را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما کیش به شیراز بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. در اکثر روزهای سال، مسافران زیادی برای شیراز وجود دارد.

قیمت بلیط هواپیما کیش به شیراز در ماه‌های فروردین، اردیبهشت و شهریور گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در تیر و مرداد ارزان‌ترین زمان برای خرید بلیط هواپیما شیراز است. همچنین در اوایل ماه فروردین به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما شیراز تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما کیش به شیراز را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما کیش به شیراز

بلیط هواپیما کیش (KIH) به شیراز (SYZ) چه زمانی ارزان ترین است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای کیش به شیراز را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو شما تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های همه ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را در سه هفته قبل از پرواز پیدا کنید.

هزینه پرواز از کیش به شیراز چقدر است؟

طبق داده‌‌های میزبان بلیط، قیمت بلیط هواپیما کیش به شیراز 438 هزار تومان می‌باشد.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز کیش به شیراز چقدر است؟

فاصله هوایی کیش تا شیراز 370 کیلومتر می‌باشد و حدود 30 دقیقه میانگین زمان پرواز از کیش به شیراز است.

پرواز کیش به شیراز از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز کیش به شیراز از فرودگاه بین‌المللی کیش به فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز  صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از کیش به شیراز پرواز دارند؟

هواپیمایی قشم ایر و کیش ایر از ایرلاین‌هایی می‌باشند که از کیش به شیراز پرواز دارند.

چند پرواز در هفته از کیش به شیراز وجود دارد؟

به طور میانگین 9 پرواز در هفته از کیش به شیراز انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از کیش به شیراز پرواز هست؟

تمامی روزهای هفته، بلیط هواپیما کیش به شیراز توسط ایرلاین‌های قشم ایر و کیش ایر وجود دارد.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری کیش به شیراز خریداری کرد؟

با توجه به اینکه شیراز از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری کیش به شیراز بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.