[citynet]

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به آلانیا سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به آلانیا را دارید، پروازهای مشهد به آلانیا در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه‌ریزی سفر از مشهد به آلانیا را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه مشهد به آلانیا را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر مشهد به آلانیا دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه مشهد به آلانیا را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های آلانیا را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

نکات مهم برای خرید بلیط هواپیما مشهد آلانیا

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما مشهد به آلانیا هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان مشهد به آلانیا کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ مشهد و مقصد آلانیا را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد به آلانیا بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. به خصوص در ماه‌های فروردین و شهریور که بیشترین حجم مسافر برای آلانیا می‌باشد.

قیمت بلیط هواپیما مشهد به آلانیا در ماه‌های فروردین، تیر، مرداد و شهریور گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه بهمن ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما آلانیا است. همچنین در تعطیلات چند روزه نظیر ایام نوروز به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما آلانیا تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما مشهد آلانیا را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما مشهد آلانیا

بلیط هواپیما مشهد(MHD) به آلانیا (GZP) چه زمانی ارزان‌تر است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای مشهد به آلانیا را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه بیابید.

قیمت بلیط هواپیما مشهد به آلانیا چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما مشهد به آلانیا به زمان پرواز بستگی دارد. به طور میانگین حداقل قیمت پرواز مشهد به آلانیا 7 میلیون و 523 هزار تومان و حداکثر قیمت پرواز مشهد به آلانیا 33 میلیون و 833 هزار تومان است.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز مشهد به آلانیا چقدر می‌باشد؟

فاصله هوایی مشهد تا آلانیا 3099 کیلومتر می‌باشد و مدت زمان پرواز مشهد به آلانیا حدود 2 ساعت و 10 دقیقه می‌باشد.

پرواز مشهد به آلانیا از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز مشهد به آلانیا از فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد مشهد به فرودگاه بین‌المللی قاضی پاشا آلانیا صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از مشهد به آلانیا پرواز دارند؟

هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی آنادولوجت، هواپیمایی پگاسوس و هواپیمایی قطر ایرویز از مشهد به آلانیا پرواز دارند.

چند پرواز در هفته از مشهد به آلانیا وجود دارد؟

به طور میانگین 12 پرواز در هفته از مشهد به آلانیا انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از مشهد به آلانیا پرواز هست؟

تمامی روزهای هفته بلیط هواپیما مشهد به آلانیا وجود دارد.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری مشهد آلانیا خریداری کرد؟

با توجه به اینکه آلانیا از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری آلانیا بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری مشهد آلانیا بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.