خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل

با بهترین و ارزان‌ترین قیمت

کلیک کنید

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به بیرجند سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به بیرجند را دارید، پروازهای مشهد به بیرجند در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه ریزی سفر از مشهد به بیرجند را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه مشهد به بیرجند را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر مشهد به بیرجند دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه مشهد به بیرجند را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های بیرجند را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما مشهد بیرجند

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما مشهد به بیرجند هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان مشهد به بیرجند کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ مشهد و مقصد بیرجند را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد به بیرجند بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. در اکثر روزهای سال، مسافران زیادی برای بیرجند وجود دارد.

قیمت بلیط هواپیما مشهد به بیرجند در ماه‌های فروردین و شهریور گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در دی و بهمن ارزان‌ترین زمان برای خرید بلیط هواپیما است. همچنین در ایام تعطیلات نوروز و عید سعید فطر به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما بیرجند تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما مشهد به بیرجند را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما مشهد به بیرجند

بلیط هواپیما مشهد (MHD) به بیرجند (XBJ) چه زمانی ارزان ترین است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای مشهد به بیرجند را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو شما تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های همه ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را سه هفته قبل از پرواز رزرو کنید.

هزینه پرواز از مشهد به بیرجند چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما مشهد به بیرجند به زمان پرواز بستگی دارد. به طور میانگین حداقل قیمت پرواز 390 هزار تومان و حداکثر قیمت پرواز 995 هزار تومان است.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز مشهد به بیرجند چقدر است؟

فاصله هوایی مشهد تا بیرجند 480 کیلومتر می‌باشد و حدود 40 دقیقه میانگین زمان پرواز از مشهد به بیرجند است.

پرواز مشهد به بیرجند از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز مشهد به بیرجند از فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد مشهد به فرودگاه شهید کاوه بیرجند صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از مشهد به بیرجند پرواز دارند؟

هواپیمایی ایران ایر تنها ایرلاینی می‌باشد که از مشهد به بیرجند پرواز دارد.

چند پرواز در هفته از مشهد به بیرجند وجود دارد؟

به طور میانگین 1 پرواز در هفته از مشهد به بیرجند انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از مشهد به بیرجند پرواز هست؟

روزهای پنجشنبه، بلیط هواپیما مشهد به بیرجند توسط ایرلاین‌‌ ایران ایر وجود دارد.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری مشهد به بیرجند خریداری کرد؟

با توجه به اینکه بیرجند از مسیرهای پروازی محدود می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری مشهد به بیرجند بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.