[citynet]

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به آنکارا سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به آنکارا را دارید، پروازهای شیراز به آنکارا در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه‌ریزی سفر از شیراز به آنکارا را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه شیراز به آنکارا را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر شیراز به آنکارا دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه شیراز به آنکارا را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های آنکارا را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

نکات مهم برای خرید بلیط هواپیما شیراز آنکارا

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما شیراز به آنکارا هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان شیراز به آنکارا کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ شیراز و مقصد آنکارا را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما شیراز به آنکارا بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. به خصوص در ماه‌های فروردین و شهریور که بیشترین حجم مسافر برای آنکارا می‌باشد.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به آنکارا در ماه‌های فروردین، تیر، مرداد و شهریور گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه بهمن ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما آنکارا است. همچنین در تعطیلات چند روزه نظیر ایام نوروز به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما آنکارا تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما شیراز به آنکارا را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما شیراز آنکارا

بلیط هواپیما شیراز (SYZ) به آنکارا (ANK) چه زمانی ارزان‌تر است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای شیراز به آنکارا را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه بیابید.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به آنکارا چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما شیراز به آنکارا به زمان پرواز بستگی دارد. به طور میانگین حداقل قیمت پرواز شیراز به آنکارا 4 میلیون و 127 هزار تومان و حداکثر قیمت پرواز شیراز به آنکارا 20 میلیون و 965 هزار تومان است.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز شیراز به آنکارا چقدر می‌باشد؟

فاصله هوایی شیراز تا آنکارا 2476 کیلومتر می‌باشد و مدت زمان پرواز شیراز به آنکارا حدود 3 ساعت و 10 دقیقه است.

پرواز شیراز به آنکارا از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز شیراز به آنکارا از فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز به فرودگاه بین‌المللی آسین بوغا آنکارا صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از شیراز به آنکارا پرواز دارند؟

هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی پگاسوس، هواپیمایی آنادولوجت و هواپیمایی فلای دبی از شیراز به آنکارا پرواز دارند.

چند پرواز در هفته از شیراز به آنکارا وجود دارد؟

به طور میانگین حدود 27 پرواز در هفته از شیراز به آنکارا انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از شیراز به آنکارا پرواز هست؟

تمامی روزهای هفته، بلیط هواپیما شیراز به آنکارا توسط ایرلاین‌های مختلف وجود دارد.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری شیراز آنکارا خریداری کرد؟

با توجه به اینکه آنکارا از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری شیراز آنکارا بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.