خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل

با بهترین و ارزان‌ترین قیمت

کلیک کنید

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به دالامان سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به دالامان را دارید، پروازهای شیراز به دالامان در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه‌ریزی سفر از شیراز به دالامان را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه شیراز به دالامان را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر شیراز به دالامان دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه شیراز به دالامان را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های دالامان را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

نکات مهم برای خرید بلیط هواپیما شیراز دالامان

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما شیراز به دالامان هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان شیراز به دالامان کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ شیراز و مقصد دالامان را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما شیراز به دالامان بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. به خصوص در ماه‌های فروردین و شهریور که بیشترین حجم مسافر برای دالامان می‌باشد.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به دالامان در ماه‌های فروردین، تیر، مرداد و شهریور گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه بهمن ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما دالامان است. همچنین در تعطیلات چند روزه نظیر ایام نوروز به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما دالامان تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما شیراز به دالامان را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما شیراز دالامان

بلیط هواپیما شیراز(SYZ) به دالامان(DLM) چه زمانی ارزان‌تر است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای شیراز به دالامان را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را در سه هفته قبل از پرواز بیابید.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به دالامان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما شیراز به دالامان به زمان پرواز بستگی دارد. به طور میانگین حداقل قیمت پرواز شیراز به دالامان 8 میلیون و 426 هزار تومان و حداکثر قیمت پرواز شیراز به دالامان 37 میلیون و 75 هزار تومان است.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز شیراز به دالامان چقدر می‌باشد؟

فاصله هوایی شیراز تا دالامان 2840 کیلومتر می‌باشد و حدود 2 ساعت و 50 دقیقه میانگین زمان پرواز از شیراز به دالامان است.

پرواز شیراز به دالامان از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز شیراز به دالامان از فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز به فرودگاه بین‌المللی دالامان صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از شیراز به دالامان پرواز دارند؟

هواپیمایی آنادولوجت و هواپیمایی قطر ایرویز  از شیراز به دالامان پرواز دارند.

چند پرواز در هفته از شیراز به دالامان وجود دارد؟

به طور میانگین 10 پرواز در هفته از شیراز به دالامان انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از شیراز به دالامان پرواز هست؟

روزهای شنبه، یکشنبه، سه شنبه، پنجشنبه و جمعه پرواز از شیراز به دالامان هست.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری شیراز دالامان خریداری کرد؟

با توجه به اینکه دالامان از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری دالامان بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری شیراز دالامان بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.