خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل

با بهترین و ارزان‌ترین قیمت

کلیک کنید

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به ایروان سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به ایروان را دارید، پروازهای تبریز به ایروان در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه‌ریزی سفر از تبریز به ایروان را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه تبریز به ایروان را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر تبریز به ایروان دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه تبریز به ایروان را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های ایروان را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما تبریز ایروان

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما تبریز به ایروان هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان تبریز به ایروان کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ تبریز و مقصد ایروان را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما تبریز به ایروان بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. به خصوص در ماه‌های دی و بهمن که بیشترین حجم مسافر برای ایروان می‌باشد.

قیمت بلیط هواپیما تبریز به ایروان در ماه‌های فروردین، شهریور، آذر، دی و بهمن گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه مرداد ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما ایروان است. همچنین در تعطیلات چند روزه نظیر ایام نوروز به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما ایروان تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما تبریز به ایروان را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما تبریز ایروان

بلیط هواپیما تبریز (TBZ) به ایروان (EVN) چه زمانی ارزان‌تر است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای تبریز به ایروان را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را در سه هفته قبل از پرواز پیدا کنید.

قیمت بلیط هواپیما تبریز به ایروان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تبریز به ایروان به زمان پرواز بستگی دارد. به طور میانگین حداقل قیمت پرواز تبریز به ایروان 10 میلیون و 126 هزار تومان و حداکثر قیمت پرواز تبریز به ایروان 36 میلیون و 364 هزار تومان است.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز تبریز به ایروان چقدر می‌باشد؟

فاصله هوایی تبریز تا ایروان 497 کیلومتر می‌باشد و مدت زمان پرواز تبریز به ایروان حدود 40 دقیقه می‌باشد.

پرواز تبریز به ایروان از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز تبریز به ایروان از فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز به فرودگاه بین‌المللی زوارتنوتس ایروان صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از تبریز به ایروان پرواز دارند؟

هواپیمایی آتا و هواپیمایی پگاسوس از تبریز به ایروان پرواز دارند.

چند پرواز در هفته از تبریز به ایروان وجود دارد؟

به طور میانگین 2 پرواز در هفته از تبریز به ایروان انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از تبریز به ایروان پرواز هست؟

تنها روزهای شنبه، بلیط هواپیما تبریز به ایروان توسط ایرلاین‌های مختلف وجود دارد.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری تبریز به ایروان خریداری کرد؟

با توجه به اینکه ایروان از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری تبریز به ایروان بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.