خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل

با بهترین و ارزان‌ترین قیمت

کلیک کنید

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به ایروان سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به ایروان را دارید، پروازهای تهران به ایروان در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه‌ریزی سفر از تهران به ایروان را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه تهران به ایروان را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر تهران به ایروان دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه تهران به ایروان را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های ایروان را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران ایروان

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما تهران به ایروان هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان تهران به ایروان کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ تهران و مقصد ایروان را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به ایروان بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. به خصوص در ماه‌های دی و بهمن که بیشترین حجم مسافر برای ایروان می‌باشد.

قیمت بلیط هواپیما تهران به ایروان در ماه‌های فروردین، شهریور، آذر، دی و بهمن گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه مرداد ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما ایروان است. همچنین در تعطیلات چند روزه نظیر ایام نوروز به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما ایروان تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما تهران به ایروان را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما تهران ایروان

بلیط هواپیما تهران(THR) به ایروان (EVN) چه زمانی ارزان‌تر است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای تهران به ایروان را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را در سه هفته قبل از پرواز پیدا کنید.

قیمت بلیط هواپیما تهران به ایروان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تهران به ایروان به زمان پرواز بستگی دارد. به طور میانگین حداقل قیمت پرواز تهران به ایروان 985 هزار تومان و حداکثر قیمت پرواز تهران به ایروان 71 میلیون و 756 هزار تومان است.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز تهران به ایروان چقدر می‌باشد؟

فاصله هوایی تهران تا ایروان 1043 کیلومتر می‌باشد و مدت زمان پرواز تهران به ایروان حدود 1 ساعت و 5 دقیقه می‌باشد.

پرواز تهران به ایروان از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز تهران به ایروان از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تهران به فرودگاه بین‌المللی زوارتنوتس ایروان صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از تهران به ایروان پرواز دارند؟

هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی ایران ایرتور، هواپیمایی امارات، هواپیمایی فلای دبی، هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی آسترین ایرلاینز، هواپیمایی پگاسوس، هواپیما آرمنیا ایرویز،  هواپیمایی لوفتهانزا، هواپیمایی قشم ایر، هواپیمایی ایر عربیا و هواپیمایی میدل ایست ایرلاینز از تهران به ایروان پرواز دارند.

چند پرواز در هفته از تهران به ایروان وجود دارد؟

به طور میانگین 45 پرواز در هفته از تهران به ایروان انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از تهران به ایروان پرواز هست؟

تمامی روزهای هفته، بلیط هواپیما تهران به ایروان توسط ایرلاین‌های مختلف وجود دارد.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری تهران ایروان خریداری کرد؟

با توجه به اینکه ایروان از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به ایروان بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.