[citynet]

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به قشم سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به قشم را دارید، پروازهای تهران به قشم در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه ریزی سفر از تهران به قشم را بسیار آسان و راحت کرده است و فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه تهران به قشم را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر تهران به قشم دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه تهران به قشم را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های قشم را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران قشم

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما تهران به قشم هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان تهران به قشم کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ تهران و مقصد قشم را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به قشم بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. در اکثر روزهای سال، مسافران زیادی قصد سفر به قشم را دارند.

قیمت بلیط هواپیما تهران به قشم در ماه‌های آبان، آذر، دی و بهمن گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در تیر و مرداد ارزان‌ترین زمان برای خرید بلیط هواپیما قشم است. همچنین در اوایل ماه فروردین به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما قشم تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما تهران به قشم را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما تهران قشم

بلیط هواپیما تهران (THR) به قشم (GSM) چه زمانی ارزان ترین است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای تهران به قشم را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو شما تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های همه ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را در سه هفته قبل از پرواز پیدا کنید.

هزینه پرواز از تهران به قشم چقدر است؟

طبق داده‌‌های میزبان بلیط، کمترین قیمت بلیط هواپیما تهران به قشم 640 هزار تومان می‌باشد و بالاترین قیمت بلیط هواپیما تهران به قشم یک میلیون و 480 هزار تومان است.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز تهران به قشم چقدر است؟

فاصله هوایی تهران تا قشم 1339 کیلومتر می‌باشد و حدود 1 ساعت و 40 دقیقه میانگین زمان پرواز از تهران به قشم است.

پرواز تهران به قشم از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز تهران به قشم از فرودگاه مهرآباد تهران به فرودگاه بین‌المللی دیرستان قشم صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از تهران به قشم پرواز دارند؟

هواپیمایی چابهار، هواپیمایی قشم ایر، هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی معراج، هواپیمایی زاگرس و هواپیمایی آتا از تهران به قشم پرواز دارند.

چند پرواز در هفته از تهران به قشم وجود دارد؟

به طور میانگین 17 پرواز در هفته از تهران به قشم انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از تهران به قشم پرواز هست؟

تمامی روزهای هفته، بلیط هواپیما تهران به قشم توسط ایرلاین‌های مختلف وجود دارد.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به قشم خریداری کرد؟

با توجه به اینکه قشم از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به قشم بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.