[citynet]

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به آلانیا سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به آلانیا را دارید، پروازهای تهران به آلانیا در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه‌ریزی سفر از تهران به آلانیا را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه تهران به آلانیا را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر تهران به آلانیا دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه تهران به آلانیا را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های آلانیا را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

نکات مهم برای خرید بلیط هواپیما تهران آلانیا

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما تهران آلانیا هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان تهران آلانیا کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ تهران و مقصد آلانیا را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما تهران آلانیا بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. به خصوص در ماه‌های فروردین و شهریور که بیشترین حجم مسافر برای آلانیا می‌باشد.

قیمت بلیط هواپیما تهران آلانیا در ماه‌های فروردین، تیر، مرداد و شهریور گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه بهمن ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما آلانیا است. همچنین در تعطیلات چند روزه نظیر ایام نوروز به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما آلانیا تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما تهران آلانیا را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما تهران آلانیا

بلیط هواپیما تهران (THR) به آلانیا (GZP) چه زمانی ارزان‌تر است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای تهران به آلانیا را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه بیابید.

قیمت بلیط هواپیما تهران به آلانیا چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تهران به آلانیا به زمان پرواز بستگی دارد. به طور میانگین حداقل قیمت پرواز تهران به آلانیا 4 میلیون و 25 هزار تومان و حداکثر قیمت پرواز تهران به آلانیا 135 میلیون و 125 هزار تومان است.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز تهران به آلانیا چقدر می‌باشد؟

فاصله هوایی تهران تا آلانیا 2200 کیلومتر می‌باشد و مدت زمان پرواز تهران به آلانیا حدود 1 ساعت و 45 دقیقه می‌باشد.

پرواز تهران به آلانیا از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز تهران به آلانیا از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تهران به فرودگاه بین‌المللی قاضی پاشا آلانیا صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از تهران به آلانیا پرواز دارند؟

هواپیمایی فری برد، هواپیمایی فین ایر، هواپیمایی لوفتهانزا، هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی آنادولوجت و هواپیمایی پگاسوس از تهران به آلانیا پرواز دارند.

چند پرواز در هفته از تهران به آلانیا وجود دارد؟

به طور میانگین 19 پرواز در هفته از تهران به آلانیا انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از تهران به آلانیا پرواز هست؟

تمامی روزهای هفته، بلیط هواپیما تهران به آلانیا توسط ایرلاین‌های مختلف وجود دارد.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری تهران آلانیا خریداری کرد؟

با توجه به اینکه آلانیا از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری آلانیا بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری تهران آلانیا بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.