[citynet]

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به ازمیر سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به ازمیر را دارید، پروازهای تهران به ازمیر در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه‌ریزی سفر از تهران به ازمیر را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه تهران به ازمیر را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر تهران به ازمیر دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه تهران به ازمیر را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های ازمیر را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

نکات مهم برای خرید بلیط هواپیما تهران ازمیر

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما تهران ازمیر هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان تهران ازمیر کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ تهران و مقصد ازمیر را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما تهران ازمیر بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. به خصوص در ماه‌های فروردین و شهریور که بیشترین حجم مسافر برای ازمیر می‌باشد.

قیمت بلیط هواپیما تهران ازمیر در ماه‌های فروردین، تیر، مرداد و شهریور گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه بهمن ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما ازمیر است. همچنین در تعطیلات چند روزه نظیر ایام نوروز به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما ازمیر تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما تهران ازمیر را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما تهران ازمیر

بلیط هواپیما تهران (THR) به ازمیر (]AZM) چه زمانی ارزان‌تر است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای تهران به ازمیر را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه بیابید.

قیمت بلیط هواپیما تهران به ازمیر چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تهران به ازمیر به زمان پرواز بستگی دارد. به طور میانگین حداقل قیمت پرواز تهران به ازمیر 3 میلیون و 75 هزار تومان و حداکثر قیمت پرواز تهران به ازمیر 34 میلیون و 450 هزار تومان است.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز تهران به ازمیر چقدر می‌باشد؟

فاصله هوایی تهران تا ازمیر 2150 کیلومتر می‌باشد و مدت زمان پرواز تهران به ازمیر حدود 3 ساعت و 10 دقیقه می‌باشد.

پرواز تهران به ازمیر از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز تهران به ازمیر از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تهران به فرودگاه بین‌المللی عدنان مندرس ازمیر صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از تهران به ازمیر پرواز دارند؟

هواپیمایی آسمان، هواپیمایی ایران ایرتور، هواپیمایی قشم ایر، هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی پگاسوس، هواپیمایی آنادولوجت، هواپیمایی لوفتهانزا، هواپیمایی سان اکسپرس و هواپیمایی قطر ایرویز از تهران به ازمیر پرواز دارند.

چند پرواز در هفته از تهران به ازمیر وجود دارد؟

به طور میانگین 42 پرواز در هفته از تهران به ازمیر انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از تهران به ازمیر پرواز هست؟

تمامی روزهای هفته، بلیط هواپیما تهران به ازمیر توسط ایرلاین‌های مختلف وجود دارد.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری تهران ازمیر خریداری کرد؟

با توجه به اینکه ازمیر از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری تهران ازمیر بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.