خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل

با بهترین و ارزان‌ترین قیمت

کلیک کنید

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به جده سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به جده را دارید، پروازهای تهران به جده در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه‌ریزی سفر از تهران به جده را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه تهران به جده را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر تهران به جده دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه تهران به جده را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های جده را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران جده

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما تهران به جده هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان تهران به جده کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ تهران و مقصد جده را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به جده بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. به خصوص در ماه‌های دی و بهمن که بیشترین حجم مسافر برای جده می‌باشد.

قیمت بلیط هواپیما تهران به جده در ماه‌های فروردین، شهریور، آذر، دی و بهمن گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه مرداد ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما جده است. همچنین در تعطیلات چند روزه نظیر ایام نوروز به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما جده تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما تهران به جده را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما تهران جده

بلیط هواپیما تهران (THR) به جده (JED) چه زمانی ارزان‌تر است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای تهران به جده را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را سه هفته قبل از پرواز بیابید.

قیمت بلیط هواپیما تهران به جده چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تهران به جده به زمان پرواز بستگی دارد. به طور میانگین حداقل قیمت پرواز تهران به جده 3 میلیون و 263 هزار تومان و حداکثر قیمت پرواز تهران به جده 123 میلیون و 558 هزار تومان است.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز تهران به جده چقدر می‌باشد؟

فاصله هوایی تهران تا جده 2511 کیلومتر می‌باشد و مدت زمان پرواز تهران به جده حدود 2 ساعت و 50 دقیقه می‌باشد.

پرواز تهران به جده از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز تهران به جده از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تهران به فرودگاه بین‌المللی ملک عبدالعزیز صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از تهران به جده پرواز دارند؟

هواپیمایی کویت ایرویز، هواپیمایی فلای دبی، هواپیمایی امارات، هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی سعودیا، هواپیمایی عمان ایر، هواپیمایی اتحاد ایرویز، هواپیمایی ترکیش و هواپیمایی آنادولوجت از تهران به جده پرواز دارند.

چند پرواز در هفته از تهران به جده وجود دارد؟

به طور میانگین 54 پرواز در هفته از تهران به جده انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از تهران به جده پرواز هست؟

تمامی روزهای هفته، بلیط هواپیما تهران به جده توسط ایرلاین‌های مختلف وجود دارد.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به جده خریداری کرد؟

با توجه به اینکه جده از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به جده بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.