خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل

با بهترین و ارزان‌ترین قیمت

کلیک کنید

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به ارومیه سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به ارومیه را دارید، پروازهای تهران به ارومیه در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه ریزی سفر از تهران به ارومیه را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه تهران به ارومیه را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر تهران به ارومیه دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه تهران به ارومیه را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های ارومیه را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران ارومیه

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما تهران به ارومیه هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان تهران به ارومیه کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ تهران و مقصد ارومیه را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به ارومیه بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. در اکثر روزهای سال، مسافران زیادی برای ارومیه وجود دارد.

قیمت بلیط هواپیما تهران به ارومیه در ماه‌های مرداد و شهریور گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در دی و بهمن ارزان‌ترین زمان برای خرید بلیط هواپیما است. همچنین در اوایل ماه فروردین و شهریور به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما ارومیه تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما تهران به ارومیه را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما تهران به ارومیه

بلیط هواپیما تهران (THR) به ارومیه (OMH) چه زمانی ارزان ترین است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای تهران به ارومیه را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو شما تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های همه ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را سه هفته قبل از پرواز رزرو کنید.

هزینه پرواز از تهران به ارومیه چقدر است؟

طبق داده‌‌های میزبان بلیط، کمترین قیمت بلیط هواپیما تهران به ارومیه 480 هزار تومان می‌باشد و بالاترین قیمت بلیط هواپیما تهران به ارومیه 1 میلیون و 475 هزار تومان است.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز تهران به ارومیه چقدر است؟

فاصله هوایی تهران تا ارومیه 747 کیلومتر می‌باشد و حدود 1 ساعت و 5 دقیقه میانگین زمان پرواز از تهران به ارومیه است.

پرواز تهران به ارومیه از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز تهران به ارومیه از فرودگاه مهرآباد تهران به فرودگاه شهید باکری ارومیه صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از تهران به ارومیه پرواز دارند؟

هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی آتا، هواپیمایی قشم ایر و هواپیمایی ماهان از تهران به ارومیه پرواز دارند.

چند پرواز در هفته از تهران به ارومیه وجود دارد؟

به طور میانگین 18 پرواز در هفته از تهران به ارومیه انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از تهران به ارومیه پرواز هست؟

تمامی روزهای هفته، بلیط هواپیما تهران به ارومیه توسط ایرلاین‌های مختلف وجود دارد.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به ارومیه خریداری کرد؟

با توجه به اینکه ارومیه از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به ارومیه بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.