[citynet]

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به شیراز سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به شیراز را دارید، پروازهای تهران به شیراز در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه ریزی سفر از تهران به شیراز را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه تهران به شیراز را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر تهران به شیراز دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه تهران به شیراز را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های شیراز را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران شیراز

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما تهران به شیراز هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان تهران به شیراز کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ تهران و مقصد شیراز را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به شیراز بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. در اکثر روزهای سال، مسافر زیادی برای شیراز وجود دارد.

قیمت بلیط هواپیما تهران به شیراز در ماه‌های فروردین، اردیبهشت و شهریور گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در تیر و مرداد ارزان‌ترین زمان برای خرید بلیط هواپیما شیراز است. همچنین در اوایل ماه فروردین به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما شیراز تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما تهران به شیراز را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما تهران به شیراز

بلیط هواپیما تهران (THR) به شیراز (SYZ) چه زمانی ارزان ترین است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای تهران به شیراز را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو شما تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های همه ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را در سه هفته قبل از پرواز پیدا کنید.

هزینه پرواز از تهران به شیراز چقدر است؟

طبق داده‌‌های میزبان بلیط، کمترین قیمت بلیط هواپیما تهران به شیراز 716 هزار تومان می‌باشد و بالاترین قیمت بلیط هواپیما تهران به شیراز یک میلیون و 210 هزار تومان است.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز تهران به شیراز چقدر است؟

فاصله هوایی تهران تا شیراز 650 کیلومتر می‌باشد و حدود 45 دقیقه میانگین زمان پرواز از تهران به شیراز است.

پرواز تهران به شیراز از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز تهران به شیراز از فرودگاه مهرآباد تهران به فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز  صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از تهران به شیراز پرواز دارند؟

ایرلاین‌هایی که از تهران به شیراز پرواز دارند شامل هواپیمایی آتا، هواپیمایی ایران ایرتور، هواپیمایی کاسپین، هواپیمایی ساها، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی سپهران، هواپیمایی فلای پرشیا، هواپیمایی پارس ایر، هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی کارون، هواپیمایی قشم ایر، هواپیمایی تابان، هواپیمایی کیش ایر و هواپیمایی ماهان می‌شود.

چند پرواز در هفته از تهران به شیراز وجود دارد؟

به طور میانگین 62 پرواز در هفته از تهران به شیراز انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از تهران به شیراز پرواز هست؟

تمامی روزهای هفته، بلیط هواپیما تهران به شیراز توسط ایرلاین‌های مختلف وجود دارد.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به شیراز خریداری کرد؟

با توجه به اینکه شیراز از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به شیراز بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.