خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل

با بهترین و ارزان‌ترین قیمت

کلیک کنید

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به بیرجند سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به بیرجند را دارید، پروازهای تهران به بیرجند در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه ریزی سفر از تهران به بیرجند را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه تهران به بیرجند را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر تهران به بیرجند دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه تهران به بیرجند را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های بیرجند را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران بیرجند

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما تهران به بیرجند هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان تهران به بیرجند کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ تهران و مقصد بیرجند را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به بیرجند بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. در اکثر روزهای سال، مسافران زیادی برای بیرجند وجود دارد.

قیمت بلیط هواپیما تهران به بیرجند در ماه‌های فروردین و شهریور گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در دی و بهمن ارزان‌ترین زمان برای خرید بلیط هواپیما است. همچنین در ایام تعطیلات نوروز و عید سعید فطر به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما بیرجند تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما تهران به بیرجند را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما تهران به بیرجند

بلیط هواپیما تهران (THR) به بیرجند (XBJ) چه زمانی ارزان ترین است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای تهران به بیرجند را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو شما تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های همه ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را سه هفته قبل از پرواز رزرو کنید.

هزینه پرواز از تهران به بیرجند چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تهران به بیرجند به زمان پرواز بستگی دارد. به طور میانگین حداقل قیمت پرواز 540 هزار تومان و حداکثر قیمت پرواز 929 هزار تومان است.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز تهران به بیرجند چقدر است؟

فاصله هوایی تهران تا بیرجند 1044 کیلومتر می‌باشد و حدود 1 ساعت و 20 دقیقه میانگین زمان پرواز از تهران به بیرجند است.

پرواز تهران به بیرجند از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز تهران به بیرجند از فرودگاه مهرآباد تهران به فرودگاه شهید کاوه بیرجند صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از تهران به بیرجند پرواز دارند؟

هواپیمایی پارس ایر، هواپیمایی ایران ایر و هواپیمایی ماهان از تهران به بیرجند پرواز دارند.

چند پرواز در هفته از تهران به بیرجند وجود دارد؟

به طور میانگین 3 پرواز در هفته از تهران به بیرجند انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از تهران به بیرجند پرواز هست؟

روزهای شنبه، سه‌شنبه و پنجشنبه، بلیط هواپیما تهران به بیرجند توسط ایرلاین‌‌های مختلف وجود دارد.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به بیرجند خریداری کرد؟

با توجه به اینکه بیرجند از مسیرهای پروازی محدود می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به بیرجند بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.