خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل

با بهترین و ارزان‌ترین قیمت

کلیک کنید

مشهد هر ساله هزاران نفر بازدید کننده برای زیارت حرم امام رضا(ع) جذب می‌کند و به غیر از آن تعدادی زیادی برای تجارت به این شهر سفر می‌کنند. در میزبان بلیط می‌توانید بلیط هواپیما بیرجند به مشهد، تور مشهد از بیرجند و هتل‌های مشهد را تهیه کنید.

سایت میزبان بلیط برنامه ریزی سفر از بیرجند به مشهد را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه بیرجند به مشهد را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر ایلام به مشهد دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه ایلام به مشهد را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های مشهد را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما بیرجند مشهد

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما بیرجند به مشهد هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان بیرجند به مشهد کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ بیرجند و مقصد مشهد را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما بیرجند به مشهد بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. به خصوص در ماه‌های فروردین و شهریور که بیشترین حجم مسافر برای مشهد می‌باشد.

قیمت بلیط هواپیما بیرجند به مشهد در ماه‌های فروردین، تیر، مرداد و شهریور گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه بهمن ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما مشهد است. همچنین در تعطیلات چند روزه نظیر ایام نوروز، عید سعید فطر و ایام شهادت امام رضا(ع) به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما مشهد تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما بیرجند به مشهد را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما بیرجند مشهد

بلیط هواپیما بیرجند (XBJ) به مشهد (MHD) چه زمانی ارزان‌تر است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای بیرجند به مشهد را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های ایرلاین‌ها در سایت میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را سه هفته قبل از پرواز بیابید.

قیمت بلیط هواپیما بیرجند به مشهد چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما بیرجند به مشهد به زمان پرواز بستگی دارد. به طور میانگین حداقل قیمت پرواز 540 هزار تومان و حداکثر قیمت پرواز 945 هزار تومان است.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز بیرجند به مشهد چقدر می‌باشد؟

فاصله هوایی بیرجند تا مشهد 480 کیلومتر می‌باشد و مدت زمان پرواز بیرجند به مشهد حدود 40 دقیقه می‌باشد.

پرواز بیرجند به مشهد از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز بیرجند به مشهد از فرودگاه شهید کاوه بیرجند به فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد مشهد صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از بیرجند به مشهد پرواز دارند؟

هواپیمایی ایران ایر تنها ایرلاینی می‌باشد که از بیرجند به مشهد پرواز دارد.

چند پرواز در هفته از بیرجند به مشهد وجود دارد؟

به طور میانگین 1 پرواز در هفته از بیرجند به مشهد انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از بیرجند به مشهد پرواز هست؟

روزهای پنجشنبه، بلیط هواپیما بیرجند به مشهد توسط ایرلاین ایران ایر وجود دارد.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری بیرجند به مشهد خریداری کرد؟

با توجه به اینکه مشهد از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری بیرجند به مشهد بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.