خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل

با بهترین و ارزان‌ترین قیمت

کلیک کنید

هر سال هزاران گردشگر برای تجارت و تفریح به تهران سفر می‌کنند. چه برای گردشگری و استراحت و چه برای تجارت و خرید قصد سفر به تهران را دارید، پروازهای آنتالیا به تهران در میزبان بلیط می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به آنجا برسید.

سایت میزبان بلیط برنامه‌ریزی سفر از آنتالیا به تهران را بسیار آسان و راحت کرده است فقط لازمست به سایت مراجعه کنید. چه پرواز یک طرفه آنتالیا به تهران را بخواهید و چه پرواز رفت و برگشتی قصد کرده باشید در میزبان بلیط قابل مشاهده و رزرو می‌باشد.

اگر محدودیت زمانی برای سفر آنتالیا به تهران دارید پرواز رفت و برگشت بگیرید و اگر در برنامه سفرتان محدودیت ندارید پرواز یک طرفه آنتالیا به تهران را رزرو کنید. با میزبان بلیط می‌توانید پروازها و هتل‌های تهران را جستجو کنید و سپس رزرو خود را به صورت آنلاین و سریع انجام دهید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما آنتالیا تهران

-به دنبال بلیط ارزان هواپیما آنتالیا به تهران هستید؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان آنتالیا به تهران کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ آنتالیا و مقصد تهران را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما آنتالیا به تهران بهتر است که سه هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. چون هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. به خصوص در ماه‌های شهریور و مهر که بیشترین حجم مسافر برای تهران می‌باشد.

قیمت بلیط هواپیما آنتالیا به تهران در ماه‌های فروردین، تیر، مرداد و شهریور گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه بهمن ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما تهران است. همچنین در تعطیلات چند روزه نظیر ایام نوروز به دلیل ترافیک مسافر به سختی می‌توان بلیط هواپیما تهران تهیه کرد.

-در میزبان بلیط به راحتی می‌توانید عملیات کنسل کردن یا استرداد بلیط هواپیما آنتالیا به تهران را انجام دهید. پس از خرید بلیط هواپیما تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود. پس از کنسلی، مبلغ بلیط کنسلی به حساب شما بازخواهد گشت.


بلیط هواپیما تهران به آنتالیا


رزرو آنلاین هتل های تهران

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما تهران آنتالیا

بلیط هواپیما آنتالیا (AYT) به تهران (THR) چه زمانی ارزان‌تر است؟

ایرلاین‌ها، قیمت پروازهای آنتالیا به تهران را بر اساس تاریخ و ساعت رزرو تنظیم می‌کنند. با تجزیه و تحلیل داده‌های ایرلاین‌ها در میزبان بلیط می‌توانید کمترین قیمت پرواز را در سه هفته قبل از پرواز بیابید.

قیمت بلیط هواپیما آنتالیا به تهران چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما آنتالیا به تهران به زمان پرواز بستگی دارد. به طور میانگین حداقل قیمت پرواز آنتالیا به تهران 1 میلیون و 142 هزار تومان و حداکثر قیمت پرواز آنتالیا به تهران 75 میلیون و 339 هزار تومان است.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز آنتالیا به تهران چقدر می‌باشد؟

فاصله هوایی آنتالیا تا تهران 2041 کیلومتر می‌باشد و مدت زمان پرواز آنتالیا به تهران حدود 2 ساعت و 45 دقیقه می‌باشد.

پرواز آنتالیا به تهران از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟

پرواز آنتالیا به تهران از فرودگاه بین‌المللی آنتالیا به فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تهران صورت می‌گیرد.

کدام ایرلاین‌ها از آنتالیا به تهران پرواز دارند؟

هواپیمایی قشم ایر، هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی کرندون، هواپیمایی آسترین، هواپیمایی آنادولوجت، هواپیمایی تیلویند، هواپیمایی پگاسوس، هواپیمایی لوفتهانزا، هواپیمایی سان اکسپرس و هواپیمایی فری برد از آنتالیا به تهران پرواز دارند.

چند پرواز در هفته از آنتالیا به تهران وجود دارد؟

به طور میانگین 24 پرواز در هفته از آنتالیا به تهران انجام می‌شود.

کدام روزهای هفته از آنتالیا به تهران پرواز هست؟

در تمامی روزهای هفته، بلیط هواپیما آنتالیا به تهران موجود هست.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری آنتالیا به تهران خریداری کرد؟

با توجه به اینکه تهران از مسیرهای پر رفت و آمد می‌باشد به سختی می‌توان بلیط هواپپما لحظه آخری تهران بدست آورد و قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری آنتالیا به تهران بسیار گران است. بهتر اینست که سه هفته قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط کنید.