09031236171

بلیط هواپیما تهران

بلیط هواپیما تهران با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران

میزبان بلیط به صورت تخصصی در رابطه با بلیط هواپیما تهران فعالیت دارد. برای خرید بلیط هواپیما ارزان به تهران کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ و مقصدتان را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ، کلیه پروازها به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود. این سایت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای بلیط هواپیما به مشتریانش ارائه می‌دهد.

-برای خرید بلیط ارزان هواپیما به تهران از شهرهای پر رفت و آمد نظیر مشهد، کیش، اصفهان، شیراز، بندرعباس و تبریز بهتر است که حداقل 3 هفته قبل از حرکت رزرو کنید تا قیمتی کمتر از میانگین دریافت کنید. اما برای شهرهای کم رفت و آمد نظیر جیرفت، ماکو، سبزوار، طبس، خوی و مراغه به راحتی می‌توانید بلیط هواپیما لحظه آخری تهران با قیمت مناسب تهیه کنید.

قیمت بلیط هواپیما تهران در ماه شهریور و مهر گران‌تر از ماه‌های دیگر می‌باشد و در ماه بهمن ارزان‌ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما است.

-علاوه بر بلیط هواپیما تهران در میزبان بلیط می‌توانید هتل‌های تهران و تورهای تهران تهیه کنید. تمامی هتل‌های تهران در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و حتی تورهای ترکیبی ارائه می‌شود.

رزرو بلیط هواپیما تهران

-به دنبال بلیط هواپیما ارزان به تهران هستید؟ به راحتی می‌توانید ارزان‌ترین بلیط تهران را از شهرهای مختلف در اینجا پیدا کنید. تنها لازمست که در قسمت جستجو، مبدأ مورد نظرتان را وارد کرده و در مقصد تهران را انتخاب کنید. پس از انتخاب تاریخ، کلیه‌ی پروازهای تاریخ مدنظرتان را می‌توانید مشاهده کنید که به ترتیب قیمت از ارزان به حداکثر قیمت قابل مشاهده هستند.

-از فرودگاه مهرآباد تهران تا مرکز شهر 30 دقیقه فاصله می‌باشد و این فرودگاه دارای دسترسی به مترو است. همچنین دارای ۵ پارکینگ خودرو با ظرفیت هفت هزار اتومبیل می‌باشد و در بخش‌های تجاری، اغذیه، پوشاک و انواع خدمات داخلی و خارجی فرودگاه بیش از ۱۰ شرکت مشغول فعالیت می‌باشند.

-فرودگاه بین‌المللی مهرآباد شامل ترمینال 1(پروازهای خروجی کیش ایر، زاگرس و وارش)، ترمینال ۲(پروازهای ورودی کیش ایر، زاگرس، آتا، قشم ایر، معراج، کارون، ایران ایر، ایران ایرتور و وارش و پروازهای خروجی آتا، قشم ایر، معراج، کارون، ایران ایر و ایران ایر تور)، ترمینال 4(پروازهای خروجی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین، اترک، پویا، ساها و سپهران)، ترمینال 6(پروازهای ورودی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین، اترک، پویا، ساها و سپهران)، ترمینال 3(برای پروازهای باری)، ترمینال VIP(برای پروازهای دولتی) و ترمینال CIP(به تقاضای مسافران) می‌شود.

-فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تهران در 30 کیلومتری جنوب غربی تهران، در نزدیکی رباط کریم و اسلامشهر واقع شده است و دارای دسترسی به مترو می‌باشد. این فرودگاه از امکانات غرفه‌ها و فروشگاه‌های سوغاتی، کافی شاپ، فست فود و رستوران، اورژانس شبانه روزی، دفتر اشیاء گمشده، انبار بار و چمدان، بانک و صرافی، کافی نت و غرفه فروش سیم کارت برخوردار است.

-فرودگاه بین‌المللی امام خمینی دارای سه ترمینال است و فقط ترمینال شماره یک اکنون فعال می‌باشد. ترمینال دو به نام پایانه سلام در حال ساخت است و برای همه پروازها استفاده خواهد شد. ساخت ترمینال سوم به نام پایانه ایرانشهر در مرحله مطالعاتی است.

سوالات متداول برای بلیط هواپیما تهران

در تهران 2 فرودگاه وجود دارد: فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) برای پروازهای خارجی و فرودگاه مهرآباد برای پروازهای داخلی.

ایرلاین‌های آسمان، ماهان ایر، زاگرس، ایران ایر، کاسپین، ایران ایر تور و کارون همگی مستقیم به تهران پرواز دارند.

با توجه به آلودگی هوا و سرمای پاییز و زمستان، اصولاً مسافران کمتری به تهران در ماه‌های آذر و دی سفر می‌کنند به همین دلیل قیمت بلیط در این ماه‌ها ارزان‌تر می‌باشد.

با توجه به اینکه تهران پایتخت ایران می‌باشد و از مقاصد پر رفت و آمد است برای خرید بلیط هواپیما تهران بهتر است از دو هفته قبل از پرواز اقدام کنید.